Szerző: Magyarósi Csaba (Snecológus-pontszám: 7555x3) Dec 07, 2019 02:33:08 Válasz
(6)
Én semmit nem csináltam rosszul soha, minden eleve így volt determinálva. -Kiss Endre Farkas
Dec 07, 2019 02:33:08

Szerző: broni Dec 07, 2019 03:28:24 Válasz
(1)
+isten ósd a cárt!!!!!!!!!!!!!!!minen bezárt ezen a mocslod tanyán!!!!!!!!!!!!!!!!igyunk!!!!!!!!!!!!!!
Dec 07, 2019 03:28:24

Szerző: Luther Dec 07, 2019 03:29:55 Válasz
(3)
uram irgalmazz!
Dec 07, 2019 03:29:55

Szerző: broni Dec 07, 2019 03:36:48 Válasz
(8)
Luther
uram irgalmazz!

nem fog!!!!!!!!!már csuhába vok, és kezembe a fakereszt, eretnek!!!!!!!!!!!!csecsemőket a máglyára, ha anyjuk lutheránus, isten annál jobbb öngyi tini csajokat ad, hogy kielégítség ocsmány, perverz vágyaim!!!!!!!!
Dec 07, 2019 03:36:48

Szerző: àporodott hereszag Dec 07, 2019 03:39:11 Válasz
(8)
Szerettem volna az ogre hátsó combján is megtapadni miután gazdàm rákent a WC deszkàra, de az ogre papírpajzsot tett maga alá.
Dec 07, 2019 03:39:11

Szerző: broni Dec 07, 2019 03:44:31 Válasz
(3)
youtu.be/femmOjob27s

Nightwing 07:35 Dalszövegek elrejtése
Éjszakai
hajnal - repülj át az égen, és árnyékot dobj azok felett, akik hajnal előtt meghalnak.
Egy hatalmas erdő
túlterében fekszik a pusztított föld, amelyet Sátán kezek által irányított emberek irányítanak.
Az örök vércsapda szentek köve
és az éjszaka sötét szertartásaival a legsötétebb órák
A rémálmok küzdenek a sötét áldás és a magasabb hatalom mellett.

A hatalom kandallóját az elsőszülötteknek kell viselniük.
Az, aki gonoszt vágyakozik, és mindenféle emberi érzés, megaláztatja azt,
aki apja vérét ivotta, és ellenségeit szakadtnak és szakadtnak hagyta,
és amelyet a király a csarnokok magasan régóta elévültek.

Gondolkozott már azon, mi az emberi szférán túl?
Íme életet halálesetek sötét fátyol a démonoktól Lair
Állni felett az örök pihenés és minden este emelkedik ki a sírból
És íme az élet, mint azok, akik foggal született az anyjuktól méhében

Mert én halál és így kell lennie
Mikor a Nightwing teker velem

a boszorkánymesterek deciple, varázslóitól ghoul
a külső és agyarai, ahonnan a vér drouls

Nightwing - vihar örökké
rip szét, akik tartoznak az emberi megcsúfolása
belül hatalmas castlewalls Lurks a gonosz most ismét
Melyik a bölcseket megtévesztette azáltal, hogy az istenek vérét adta a legjobb embereknek,
akik birtokolják az ajándékot, amely megrázza a gerincét
És felébreszti azokat az embereket, akik elhaladnak a halandó világok hanyatlásától.
Ő az a heves teremtmény, amelyet az angyalok félnek üldözni.
Ki látja a fájdalmat szenvedélynek, és háborúban él a halandói fajjal

. Sírja bármelyik ló átlépése olyan, mint egy
hegylépcső. felébreszti az ördögöt

alvásából. A háborúk deciple, a kísértetek varázslója nyitott macskákkal,
ahonnan a vér

a halál karmaival kiszabadul a gyenge létünkből.
A kasza elriasztása és az aratógép légzésének érzékeltetése
Az alagút hátra járása az első életkorban megölték,
és amikor az összes halandó érzés már nem okoz fájdalmat,
mert sötétség vagyok, és olyan leszel,
mint az éjjeli úton, amikor velem lovagolsz

ez a zene, kiskakák l a boyz rajongó béna vsúnya bölcsészcsajok.
Dec 07, 2019 03:44:31

Szerző: Magyarósi Csaba (Snecológus-pontszám: 7555x3) Dec 07, 2019 03:50:24 Válasz
(6)
Az ogre budifestmenyet nem gecizted meg le?
Én semmit nem csináltam rosszul soha, minden eleve így volt determinálva. -Kiss Endre Farkas
Dec 07, 2019 03:50:24

Szerző: broni Dec 07, 2019 04:10:17 Válasz
(1)
youtu.be/HPzS0WtXsp4

Minden démon magasan lovagol a Nightsky-ra
Csak az újszülött gyermeke fájdalmas sírása zavarja őket
A nagy sárkány fia, gyere ki uralkodni
Minden dicsőségében senki, egyetlen állat sem lesz olyan kegyetlen
Az összes angyal és az isten bántalmazott férje elfordult
Halálra rémítette a gonosz, amely azon az napon született
Drakula jön ki, és látja, hogy a fiad lelke hatalmas
Diadalmasan tartva a fiát, semmi sem lehetett annyira elbűvölő
Rendelésünk szerint Ön most nagyságának kedvéért van
Legalább ezrekben kell megölnie a muzulmán törököket
Hadd érezzék a végtelen haragunkat és acélunkat
Isten emberei vagyunk, szóval tudassa velük valóban
Küldetésünk az, hogy ellenségeinket keressük és egyenként megöljük őket
Ezeket időben meg kell semmisíteni, ügyeljen arra, hogy megtanítsa újszülött fiát
A nyeréshez fürödnünk kell a kártevők, úgynevezett török ​​vérében
A muszlimokat kivégzik, mert nagy bűnben élnek
A török ​​Murad szultán egyre erősebbé válik
Drakula nem lesz azok közül, akik irgalmasságáért imádkozni fognak
Vissza kell fordítania korábbi szövetségeseire
És összeesküvés a törökkel
Vigyázzatok, mert ez a gonosz vér Draculban rejlik
A szent római császár dühöngni fog ezzel
De Draculnak meg kell védenie magát, ez a joga
Tehát érezd a halál kapzsi karmai, isten gyenge emberei
Az áruló gondolatok a berserker herceg, Vlad apja
(1438-ban)
Hét éves, és már véres háborúban van
A szeme nem fordul el attól a haláltól és toroktól
Dracul atya és Mircea testvér az ő oldalán lovagolnak
Büszke arra, hogy harcos apja, függetlenül attól, hogy hazudott
A törökkel együtt felrobbantottak a földön
Sárkány és vadállat, ördögök és démonok, akik kéz a kézben harcolnak
Erdély - Te nagyszerű otthonod vagy
Te összetörik, nincs jó, hogy segítsen nekünk
Mi táplálja a gonosz elmét?
Mi teszi az embert emberré?
A halál cselekedetei!
De még nagyobb történeteket kell elmondani ..

svéd power!!!!!!!!!!!!!!!klátjátok, ezeket az állítólag primitivmetálosokat érdekli a történelem....téged mi érdekel szli, új, ahalak kínzásán kívül????????fuck 444az a csira cinkoci, akkkor is baztattta a fradit, mikor meghaltak a pályán..nyálgép kis faszok. nálunk szétbaszmák a fejetzek a kocsmába. sodiét is.white power.
Dec 07, 2019 04:10:17

Szerző: broni Dec 07, 2019 04:30:14 Válasz
(10)
mocskos 444 sálálá, buzi kis romkocsmás libsik...szili, te hülye fasz. sodo egy einsten hozád képest, uj ronda keci, a fradi táborba se mer de bennei, mert sok a kopasz)))))))))))))rip hxpós feri...ez híroldal, komment nincs, mer szólt a kínai pártfőtithár. freeedom, komcsi banda, , free hongkokokokg, free dél afrfrika!!!!!!!!!!!!!már a free a nniggerektől.
Dec 07, 2019 04:30:14

Szerző: Magyarósi Csaba (Snecológus-pontszám: 7555x3) Dec 07, 2019 04:40:54 Válasz
(3)
broni
mocskos 444 sálálá, buzi kis romkocsmás libsik...szili, te hülye fasz. sodo egy einsten hozád képest, uj ronda keci, a fradi táborba se mer de bennei, mert sok a kopasz)))))))))))))rip hxpós feri...ez híroldal, komment nincs, mer szólt a kínai pártfőtithár. freeedom, komcsi banda, , free hongkokokokg, free dél afrfrika!!!!!!!!!!!!!már a free a nniggerektől.

te irtad a tuskevarat? Matula bacsi az en kedvencem...
Dec 07, 2019 04:40:54

Szerző: broni Dec 07, 2019 04:51:50 Válasz
(2)
Magyarósi Csaba
te irtad a tuskevarat? Matula bacsi az en kedvencem...

nem olvastam, 10-11 éves koromban, háűború ú és béke, csendes don, svejk, a cderék katona, 22 -ee csapdája..ilyenek mentek,,,,,,salut!!!!!!!!!!!!!bocs a helyíesnemírásért, de részteg vok.)))))))))))))))))
Dec 07, 2019 04:51:50

Szerző: broni Dec 07, 2019 05:43:44 Válasz
(0)
youtu.be/Z_r2EOwrZCc

keckebaszók, rábasztartok, , a kurva anyátok!!!!!!!!!!!!!!!

hejjj ratko, hejj arkan, , takarodjon az iszlám !!!!!!!!!!!!!!rohadjon mohmed proféta szarba!!!!!!!!!!eduardó rózsa, te kücsög muszlim, de jó, hogy megöltek!!!!!!!
Dec 07, 2019 05:43:44

Szerző: broni Dec 07, 2019 06:05:25 Válasz
(2)
mocskos törökök. igyubk a haláluzkra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

itt 2-3 kior hétvégén is zártóra!!!!!!!!!!!!!!szar t6anya!!!összwes troll lejön, ha sosot is hozzáúűk, lekötözve))))))))))))))utánna halálra kínoz
huk, a falu előtt!!!!!!!!!!!!!

Dec 07, 2019 06:05:25

Szerző: Áporodott hereszag Dec 07, 2019 06:35:26 Válasz
(1)
àporodott hereszag
Szerettem volna az ogre hátsó combján is megtapadni miután gazdàm rákent a WC deszkàra, de az ogre papírpajzsot tett maga alá.

Álhereszag vagy, ezen felül pedig kiemelendő még, hogy az Ogre magának a kulának ágyaz meg papírral, hogy ne tapadjon le...:)
Dec 07, 2019 06:35:26

Szerző: broni Dec 07, 2019 06:41:48 Válasz
(1)
ad valaki egy atomtáskát, egyjeck danielés, 10 sört?????????????)))))))))))))))na....vagy.barbiszar.
Dec 07, 2019 06:41:48

Szerző: Magyarország rémálma (Snecológus-pontszám: 3839x1) Dec 07, 2019 06:44:44 Válasz
(17)
Gyanítom, hogy a recskás odabombázott egy hatalmas furkót, amelynek állaga kissé lazább volt az ótvaros emésztése miatt, így könnyebben megtapadt, nem tudta lehúzni. Nyilván a WC-kefével próbálta megsegíteni, de ilyen esetekben a felpuhult szart az nem meglöki, hanem belefúródik, aztán indul a turmixolás...

Kibaszott undorító lehetett ott minden. Ezen felül egyébként én még mindig azt gyanítom, hogy ő kifelé nagyobb összegeket kommunikál, mint amennyit az Ogre kér. Sőt.. azt is meg merném a magam részéről kockáztatni, hogy ezeknek egy része kamu.

Elbassza a lóvét sörre, drága kajára, masszázsra stb... Na most ezeket nyilván nem fogja bevallani, így inkább a bejáratott utat választja, meglovagolja a Srekkes lehúzós sztorikat, mert ezt így kevésbé érzi kínosnak, illetve sokkal szebben lehet masnizni, angolnázni. A Sodi nem tehet semmiről, neki csak a stressznélküli nyugi volt a fontos, ezért fizetett stb...

Nem tudom, hogy ezekre fény derül-e valaha, de szerintem azokat a költségeket, amiket nem kütyükre, játékokra baszkurál el, behúzza ilyen fedőhazugságok alá.
hehe
Dec 07, 2019 06:44:44

Szerző: Magyarósi Csaba (Snecológus-pontszám: 7555x3) Dec 07, 2019 06:59:39 Válasz
(5)
Magyarország rémálma
Gyanítom, hogy a recskás odabombázott egy hatalmas furkót, amelynek állaga kissé lazább volt az ótvaros emésztése miatt, így könnyebben megtapadt, nem tudta lehúzni. Nyilván a WC-kefével próbálta megsegíteni, de ilyen esetekben a felpuhult szart az nem meglöki, hanem belefúródik, aztán indul a turmixolás...

Kibaszott undorító lehetett ott minden. Ezen felül egyébként én még mindig azt gyanítom, hogy ő kifelé nagyobb összegeket kommunikál, mint amennyit az Ogre kér. Sőt.. azt is meg merném a magam részéről kockáztatni, hogy ezeknek egy része kamu.

Elbassza a lóvét sörre, drága kajára, masszázsra stb... Na most ezeket nyilván nem fogja bevallani, így inkább a bejáratott utat választja, meglovagolja a Srekkes lehúzós sztorikat, mert ezt így kevésbé érzi kínosnak, illetve sokkal szebben lehet masnizni, angolnázni. A Sodi nem tehet semmiről, neki csak a stressznélküli nyugi volt a fontos, ezért fizetett stb...

Nem tudom, hogy ezekre fény derül-e valaha, de szerintem azokat a költségeket, amiket nem kütyükre, játékokra baszkurál el, behúzza ilyen fedőhazugságok alá.

Már én is gondoltam arra hogy csak kamuzza ezeket a lehúzásokat, hogy kimagyarázza a sok mínuszt az excelben. De végül is ez lényegtelen. Szerintem ezek a sztorik igazak, mivel Endre egy piszkos, büdös, iskolázatlan proli. Láttuk hogy dobálja a söröskupakokat a szobába, fingik, böfög és fikát eszik a liveokba.

Tehát a nemzeti hős a magyar emberek jó hírét kelti a németeknél. Majd ne csodálkozzunk ha magyarként senki nem akar bennünket befogadni.

Danke Herr (((Wolf Andreas Klein)))
Dec 07, 2019 06:59:39

Szerző: broni Dec 07, 2019 07:02:48 Válasz
(4)
youtu.be/C_Hr8fx8ThE
na, itt kezdődik a zene, én is buzi, , bocs buzasört nym,atok,, .......kocsmámbavagy 1 liter meg 3 uveg...........klehet mádféáliter.....igyunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))))-
sodi halálára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dec 07, 2019 07:02:48

Szerző: Örebro (Snecológus-pontszám: 12184x6) Dec 07, 2019 07:03:34 Válasz
(6)
van ez a földi låszlo, koråbbi hirszerzö ezredes, es nocsak kit követ az fb-n , håt a bloginåt, igen sipos testvert. veletlen?
Dec 07, 2019 07:03:34

Szerző: Örebro (Snecológus-pontszám: 12184x6) Dec 07, 2019 07:04:17 Válasz
(3)
broni öcsem, egy ideje nem huztål strigukat, behuznål pårat visszamenöleg?
Dec 07, 2019 07:04:17

Szerző: Magyarország rémálma (Snecológus-pontszám: 3839x1) Dec 07, 2019 07:19:34 Válasz
(1)
Magyarósi Csaba
Már én is gondoltam arra hogy csak kamuzza ezeket a lehúzásokat, hogy kimagyarázza a sok mínuszt az excelben. De végül is ez lényegtelen. Szerintem ezek a sztorik igazak, mivel Endre egy piszkos, büdös, iskolázatlan proli. Láttuk hogy dobálja a söröskupakokat a szobába, fingik, böfög és fikát eszik a liveokba.

Tehát a nemzeti hős a magyar emberek jó hírét kelti a németeknél. Majd ne csodálkozzunk ha magyarként senki nem akar bennünket befogadni.

Danke Herr (((Wolf Andreas Klein)))

Abban én sem kételkedem, hogy ezek megtörténnek-e vagy sem, csak ilyenkor bekapcsolhat esetleg az auti agya, és meglovagolja a sztorit.
hehe
Dec 07, 2019 07:19:34

Szerző: Őőő... Dec 07, 2019 07:36:01 Válasz
(18)
Örebro
van ez a földi låszlo, koråbbi hirszerzö ezredes, es nocsak kit követ az fb-n , håt a bloginåt, igen sipos testvert. veletlen?

Földi még annak idején az IH-nál abba hülyült bele, hogy mellőzték. Bár papíron műveleti igazgató volt, nem ő irányított.(különben a Nyírfa-ügynek nevezett habverést sem úszta volna meg) Aztán meg annyira sokat hangoztatta a politikai nézeteit, hogy az nem fért bele egy olyan cégnél. Pedig csak a komcsi őseit /múlját kompenzálta.
Most kánaán van neki mert a fidesz hasznos hülyéinek egyike és jó pénzért ül vmi kamu beosztásban.
Nem annyira gáz mint Spöttle a kamukém és közel sem Pataky Atti, viszont van baj nála is rendesen.
Blogina meg akkora vamzer, hogy külön polca lehet valamelyik hivatalban.
Szerintem. Véleményem szerint. Úgy hallottam.
Dec 07, 2019 07:36:01

Szerző: Örebro (Snecológus-pontszám: 12184x6) Dec 07, 2019 07:50:59 Válasz
(2)
Őőő...
Földi még annak idején az IH-nál abba hülyült bele, hogy mellőzték. Bár papíron műveleti igazgató volt, nem ő irányított.(különben a Nyírfa-ügynek nevezett habverést sem úszta volna meg) Aztán meg annyira sokat hangoztatta a politikai nézeteit, hogy az nem fért bele egy olyan cégnél. Pedig csak a komcsi őseit /múlját kompenzálta.
Most kánaán van neki mert a fidesz hasznos hülyéinek egyike és jó pénzért ül vmi kamu beosztásban.
Nem annyira gáz mint Spöttle a kamukém és közel sem Pataky Atti, viszont van baj nála is rendesen.
Blogina meg akkora vamzer, hogy külön polca lehet valamelyik hivatalban.
Szerintem. Véleményem szerint. Úgy hallottam.

igen en is erre gondoltam, jelentgetett ö rendesen.
Dec 07, 2019 07:50:59

Szerző: broni Dec 07, 2019 07:51:48 Válasz
(3)
Örebro
broni öcsem, egy ideje nem huztål strigukat, behuznål pårat visszamenöleg?

érted merg varg vikernes él meg is hakólnék..mégiszog egy extrea sört, cak rád , , meg barbira........-.......
Dec 07, 2019 07:51:48

Szerző: Örebro (Snecológus-pontszám: 12184x6) Dec 07, 2019 07:53:22 Válasz
(2)
broni
érted merg varg vikernes él meg is hakólnék..mégiszog egy extrea sört, cak rád , , meg barbira........-.......

azert tulzåsokba ne essel ecsem:-)
Dec 07, 2019 07:53:22

Szerző: Newton-Leibniz Dec 07, 2019 08:03:04 Válasz
(0)
Oszi szerintetek lehetne Aniko 2.0?
Dec 07, 2019 08:03:04

Szerző: broni Dec 07, 2019 08:05:39 Válasz
(3)
Örebro

csdak miattad nyitottiam 7 fokos söer, remélem nem vagy lutjherránus ererttnek,
Dec 07, 2019 08:05:39

Szerző: még éltet a remény Dec 07, 2019 08:07:47 Válasz
(11)
Szerintem nem a wc kefét kellett cserélni,csak simán bekakált a gyagyás részegen, az ogrénél meg elszakadt valami. miután nem óhajtott egész este szarszagban létezni, a részeg autista polip meg édesdeden horkolt és fókázott ahol éppen volt, neki kellett kivakarni a szarból. Így ez most ennyibe fájt, meg egy rosszkedvű reggeli felkérdezésbe.
Hősünk meg megígérte,hogy entcsuldigung ilyen többet nie wieder, csak most hát a mekis kaja megfosatta, hetyetye.
Taot!
Dec 07, 2019 08:07:47

Szerző: Őőő... Dec 07, 2019 08:08:07 Válasz
(10)
Örebro
igen en is erre gondoltam, jelentgetett ö rendesen.

De nem Földinek vagy az IH-nak. Ahhoz Blogina komolytalan.
Simán valamelyik rendőrségi gittegyletnek.
Nem azért követi, mert ő lett volna a kapcsolattartója vagy ilyesmi. Az fullextrás dekonspirálódás lenne. Csak szimpatikus neki Sipos úr, mert az is úgy angolnázik a különböző kurzusok között, ahogy azt maga Földi is tette annak idején. (Ne felejtsük el, hogy a Defend Kft-vel csilliárdokat termelt a fidesznek.)
Biztos találkoztak valami naracsokhoz köthető rendezvényen, aztán annyi. Siposról meg azért írtam amit, mert ha jobban belegondolunk, ő volt az akit használni lehetett amikor a hatalom még erőt vélt látni a gurulkák seregében. Kellett oda egy megbízható informátor. Úgy hallottam, szerintem.
Na offolás vége, sodi a kurva anyád!

Dec 07, 2019 08:08:07

Szerző: broni Dec 07, 2019 08:17:21 Válasz
(1)
youtu.be/Z_r2EOwrZCc

a kölykökewt meg a piucsakat is agyomlövettem vónaííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí444444444

istzlám nem vallás.. mohameded egy birkarkabasdzó.l
Dec 07, 2019 08:17:21

Szerző: - Dec 07, 2019 08:21:58 Válasz
(10)
Fel kéne hívni az Ogrét, mint a Sneci egyik jóakarója, hogy milyen alapon veszi le ennyi pénzzel egy WC-kefére, mert ez már több a soknál.

Van most konkrét telefonszám, ami tényleg az övé? Nem baj, ha lebassza a telefont, addig baszogatom akkor, amíg kötélnek nem áll.
Dec 07, 2019 08:21:58

Szerző: broni Dec 07, 2019 08:33:25 Válasz
(1)
anyám ingyen szo, sodi, nwked senki semn))))))))))))))))
Dec 07, 2019 08:33:25

Szerző: Fuvolázó Kobold Dec 07, 2019 08:46:57 Válasz
(4)
Ma akkor a maratoni just dance lesz kibaszottul elsodikázva? Gondolom alapból késik, utána a tényleges játékra fordított idővel egyenlő hosszúságú balfaszkodás, söröcske, autikörhinta.
Dec 07, 2019 08:46:57

Szerző: Fostos wckefe Dec 07, 2019 09:09:04 Válasz
(12)
Magyarország rémálma

Kezd úgy tűnni,hogy soDi bevonzós technikája tényleg működik. Sokat gondolt rá és most elkezdte fosni. Sajnos csak szintaktikusan volt helyes a vonzás, a szemantikája nem volt hibátlan.Soha többet nem írok ide
Dec 07, 2019 09:09:04

Szerző: broni Dec 07, 2019 09:16:07 Válasz
(1)
fegyverbe, fehér, őld a törököt!!!!!!!!!!réss
Dec 07, 2019 09:16:07

Szerző: - Dec 07, 2019 09:25:40 Válasz
(0)
Miért szívatod az osszikat?
Dec 07, 2019 09:25:40

Szerző: broni Dec 07, 2019 09:39:22 Válasz
(1)
broni
fegyverbe, fehér, őld a törököt!!!!!!!!!!réss

kamu..

az a vido, ahlszerb hősök ének hohx lesz kús, levágjuk a horvátokatz..............bukovárnál)))))))))))))

Dec 07, 2019 09:39:22

Szerző: Magyarósi Csaba (Snecológus-pontszám: 7555x3) Dec 07, 2019 09:50:27 Válasz
(6)
tegnap azon rohogtem egesz este hogy az oszi gyerek kibaszta a nemzeti host a rainbow sixbol... es meg jol ki is gunyoltak.
Dec 07, 2019 09:50:27

Szerző: Budai-úrifiú (Snecológus-pontszám: 14878x7) Dec 07, 2019 10:00:09 Válasz
(7)
Nyilvánvaló amúgy, hogy Oszit is szarba vette abban a pillanatban hogy a srác megmondta, hogy 3 éve twitchel de nem él meg belőle.
A gyagyás nem bírja felfogni, hogy ez valakinek csak egy hobbi. Csak a pénz meg a profit.

ENDRE, CSINÁLTÁL TE MÁR VALAHA VALAMIT CSAK ÚGY ÖNMAGÁÉRT?
Kütyütök meg utaugatok // A SoDI fényhozó, geci.
Dec 07, 2019 10:00:09

Szerző: töppedt buzigolyók Dec 07, 2019 10:10:49 Válasz
(6)
Budai-úrifiú
Nyilvánvaló amúgy, hogy Oszit is szarba vette abban a pillanatban hogy a srác megmondta, hogy 3 éve twitchel de nem él meg belőle.
A gyagyás nem bírja felfogni, hogy ez valakinek csak egy hobbi. Csak a pénz meg a profit.

ENDRE, CSINÁLTÁL TE MÁR VALAHA VALAMIT CSAK ÚGY ÖNMAGÁÉRT?

Fapoleon, evidenciákat.
Dec 07, 2019 10:10:49

Szerző: töppedt buzigolyók (Snecológus-pontszám: 19778x9) Dec 07, 2019 10:14:50 Válasz
(0)
Endre, Overwatchot miért nem játszol? Az is lövölde, csak sokkal lazább, mint a Rainbow Six, és sokkal nagyobb közönsége lenne. Vagy mondjuk Counter Strike Global Offensive? Mindkettő sokkal népszerűbb, mint a Siege.
Dec 07, 2019 10:14:50

Szerző: Facebook csop tag (Snecológus-pontszám: 2347x1) Dec 07, 2019 10:17:13 Válasz
(1)
töppedt buzigolyók
Endre, Overwatchot miért nem játszol? Az is lövölde, csak sokkal lazább, mint a Rainbow Six, és sokkal nagyobb közönsége lenne. Vagy mondjuk Counter Strike Global Offensive? Mindkettő sokkal népszerűbb, mint a Siege.

Egy 360 noscope-ot megnéznék soditól :D
Magyar Youtube trash rajongó | hete
Dec 07, 2019 10:17:13

Szerző: broni Dec 07, 2019 10:21:07 Válasz
(4)
debbebaszztam, s,any rendőrtbakar nhini ííííííííííííííííííííííííííí9999999999999999megöl9mm nmind)))))))))))))))))
Dec 07, 2019 10:21:07

Szerző: Budai-úrifiú (Snecológus-pontszám: 14878x7) Dec 07, 2019 10:31:45 Válasz
(4)
töppedt buzigolyók

Overwatch reklám még nem volt a telefonján.
CS:GO meg evidencia hogy szar, mert ingyen van, evidenciákat meg ne kelljen már magyarázni.
Dec 07, 2019 10:31:45

Szerző: - Dec 07, 2019 10:37:16 Válasz
(2)
Az a baj, hogy ha elkezd ezekkel az FPS-ekkel játszani, akkor várható az eredmény. Ezeknek a játékoknak hatalmas és profi közönségük van, tehát minden alkalommal ugyanaz várható, mint tegnap. Az igazi játékosok játszanak, leszarják, ő meg elhetyetyézik valamit a trollokkal és leszarja a játékot, utána meg elmondja, hogy milyen jó volt és mennyire élvezte. A játékos közösség manapság már túl profi, ő meg már túlságosan leépült, hogy bármiféle kapcsolat kialakulhasson köztük.
Dec 07, 2019 10:37:16

Szerző: broni Dec 07, 2019 10:44:50 Válasz
(3)
csúcsú?????????????gyrre. kapsz hamit)))))))))))

óóarzthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Dec 07, 2019 10:44:50

Szerző: broni Dec 07, 2019 10:55:04 Válasz
(4)
Bumm.sk szerint Pellegrini azt mondta,

bubbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Dec 07, 2019 10:55:04

Szerző: Magyarország rémálma (Snecológus-pontszám: 3839x1) Dec 07, 2019 11:31:34 Válasz
(4)
broni
debbebaszztam, s,any rendőrtbakar nhini ííííííííííííííííííííííííííí9999999999999999megöl9mm nmind)))))))))))))))))

:DDDDDDDDDD
hehe
Dec 07, 2019 11:31:34

Szerző: Magyarország rémálma (Snecológus-pontszám: 3839x1) Dec 07, 2019 11:34:00 Válasz
(10)
Hajh, Sneci :)

Most éppen azon gondolkozom, hogy mennyire szar lenne, ha a helyedben lennék, de nem vagyok, így csak röhögök. :D

Istentelen egy balfasz alak vagy, jól is esik leírni.
hehe
Dec 07, 2019 11:34:00

Szerző: Néző Dec 07, 2019 11:34:41 Válasz
(6)
broni
csúcsú?????????????gyrre. kapsz hamit)))))))))))

óóarzthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Professzor úr, próbáljon meg pihenni.
Dec 07, 2019 11:34:41

Szerző: - Dec 07, 2019 11:44:46 Válasz
(13)
Az a kemény, hogy anikó kb 3 hete streamel és van 5100 feliratkozója. Sodinak meg 986, aminek a 80%-a troll account pl:

mi_van_a_szaros_kefevel
mi_van_a_szaros_wckefevel
sadsadsadsadas
romanbuzoslehellet
sodifasza
sodi_hugyfoltja
5eurosmecdonaldskaja
Dec 07, 2019 11:44:46

Szerző: sodika (Snecológus-pontszám: 37686x18) Dec 07, 2019 12:05:44 Válasz
(-3)
Nem kemény. :)
Majd elmesélem.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Dec 07, 2019 12:05:44

Szerző: símanó (Snecológus-pontszám: 5182x2) Dec 07, 2019 12:06:22 Válasz
(6)
sodi, mesélted már anikónak vagy szandinak, hogy kakis lett a wckefe?
Dec 07, 2019 12:06:22

Szerző: Dec 07, 2019 12:08:13 Válasz
(1)
sodika
Majd elmesélem.

mi van féreg, elmarad a berlini csavargás?
Dec 07, 2019 12:08:13

Szerző: Érdeklődő Dec 07, 2019 12:08:23 Válasz
(10)
sodika
Majd elmesélem.

Kérlek, ne beszélj a fütyidről.
Dec 07, 2019 12:08:23

Szerző: - Dec 07, 2019 12:08:48 Válasz
(4)
símanó
sodi, mesélted már anikónak vagy szandinak, hogy kakis lett a wckefe?

Anikó már röhögött rajta tegnap :D
Dec 07, 2019 12:08:48

Szerző: Fuvolázó Kobold Dec 07, 2019 12:09:33 Válasz
(7)
sodika
Majd elmesélem.

Mi nem kemény, buzika? A trollok meg dögöljenek meg, görgessenek vissza és találják ki, hogy a nagyságos, galambfaszú Endike melyik kommentre méltóztatott válaszolni?

Kibaszottul fogyatékos vagy a válasz gombhoz, igaz?
Dec 07, 2019 12:09:33

Szerző: Magyarország rémálma (Snecológus-pontszám: 3839x1) Dec 07, 2019 12:10:59 Válasz
(2)
sodika
Majd elmesélem.

Mit mesélsz te el? :DDD Tények, sneci, tények. Nem lehet hova masnizni, hogy a lófasz sem kíváncsi rád, csak a trolljaid :)
hehe
Dec 07, 2019 12:10:59

Szerző: Riporter (Snecológus-pontszám: 8652x4) Dec 07, 2019 12:11:26 Válasz
(4)
Kérlek szépen Admin Ábrahám bannold púpot ha nem használja a válasz gombot. Nszksz!
2 napig csicskultam
Dec 07, 2019 12:11:26

Szerző: - Dec 07, 2019 12:12:01 Válasz
(0)
Sodi! A korral kezdesz leépülni! Játsszál minél többet másokkal, hogy látható legyen az eredmény!
Dec 07, 2019 12:12:01

Szerző: Rend-Szám Bt. Dec 07, 2019 12:17:19 Válasz
(2)
Mikor kezdődik a bebaszós lájv? Nálam a pénz, Hahó! Porondra!
Dec 07, 2019 12:17:19

Szerző: xray (Snecológus-pontszám: 21527x10) Dec 07, 2019 12:31:18 Válasz
(5)
Rend-Szám Bt.
Mikor kezdődik a bebaszós lájv? Nálam a pénz, Hahó! Porondra!
miért, az eddigiek nem azok voltak?
Szart érek azzal, hogy ez Németország. Zárva vannak a szaunák. by gyagyás
Dec 07, 2019 12:31:18

Szerző: broni Dec 07, 2019 12:32:28 Válasz
(1)
Örebro

bar bi????????????le kék feküdni)))))))))))))
Dec 07, 2019 12:32:28

Szerző: Rend-Szám Bt. Dec 07, 2019 12:32:52 Válasz
(20)
Jó, akkor mész faszomba, 50 dollárt szántam a mai műsorra, hátha szétokádod a beled, de ezt már Anikónak fogom küldeni.
Dec 07, 2019 12:32:52

Szerző: Rend-Szám Bt. Dec 07, 2019 12:41:14 Válasz
(13)
Púpi, figyeld Anikót, ha elkezdi a stream-et ma délután
és csilingel neki az $50, gondolj arra, hogy az a tied lett volna, ha képes vagy a beígért időben kezdeni. Balfasz.
Dec 07, 2019 12:41:14

Szerző: broni Dec 07, 2019 12:49:05 Válasz
(1)
az se tom, myilyen nap vagíon?????????????????

lefekszek
Dec 07, 2019 12:49:05

Szerző: Budai-úrifiú (Snecológus-pontszám: 14878x7) Dec 07, 2019 12:57:09 Válasz
(1)
Megy a live.
Mondjuk én személy szerint telibeszarom, de hátha másokat érdekel.

DÖGÖLJ MEG GNÓM
Dec 07, 2019 12:57:09

Szerző: Rend-Szám Bt. Dec 07, 2019 12:59:34 Válasz
(11)
Én eek után már nem küldök pénzt. És nektek sem javaslom. Amúgy is alkoholista a gnóm, iszik a saját pénzén is.
Dec 07, 2019 12:59:34

Szerző: Budai-úrifiú (Snecológus-pontszám: 14878x7) Dec 07, 2019 13:00:40 Válasz
(0)
Rend-Szám Bt.
Én eek után már nem küldök pénzt. És nektek sem javaslom. Amúgy is alkoholista a gnóm, iszik a saját pénzén is.

Legalább láthatjuk mennyit és mit nem szégyell ország-világ előtt meginni.
Dec 07, 2019 13:00:40

Szerző: Magyarország rémálma (Snecológus-pontszám: 3839x1) Dec 07, 2019 13:05:47 Válasz
(1)
Melóban le van tiltva a tvics, pedig jó szombati unaloműző lenne.

Mi történik éppen?
hehe
Dec 07, 2019 13:05:47

Szerző: kripli figyelő (Snecológus-pontszám: 3931x1) Dec 07, 2019 13:07:19 Válasz
(0)
Most menjen a donét hogy lássunk részegen őrjöngeni gyagyás.Eddig is ezt közvetítetted és pocsék volt,inkább egy gázpalackra kérj dónétot.
Dec 07, 2019 13:07:19

Szerző: Érdeklődő Dec 07, 2019 13:08:04 Válasz
(8)
Magyarország rémálma
Melóban le van tiltva a tvics, pedig jó szombati unaloműző lenne.

Mi történik éppen?

Baktat, liheg, és makog, nagyon unalmas.
Az egyetlen vicces dolog, hogy a kommentfal üzenetei megjelennek a videón is. Arról faggatják, hogy tényleg összefosta-e magát álmában.
Dec 07, 2019 13:08:04

Szerző: Magyarország rémálma (Snecológus-pontszám: 3839x1) Dec 07, 2019 13:09:17 Válasz
(0)
Érdeklődő
Baktat, liheg, és makog, nagyon unalmas.
Az egyetlen vicces dolog, hogy a kommentfal üzenetei megjelennek a videón is. Arról faggatják, hogy tényleg összefosta-e magát álmában.

:DDDDD

De most táncolás van vagy mi a fő program?
hehe
Dec 07, 2019 13:09:17

Szerző: Érdeklődő Dec 07, 2019 13:11:24 Válasz
(11)
Magyarország rémálma

Kikapcsoltam, mert tényleg geciunalmas. Egy Kőbánya-alsó szintű lepratelepen mászkál, közben 4 centiről nézhetjük a veknit. Valami parkba tartott, ahol majd drónozni fog, de mivel csepereg az eső, már inkább a kocsmázás felé hajlik.

Anyák nem mondják ki olyan szeretettel gyerekük nevét, mint Endre azt a szót, hogy "kocsma"...
Dec 07, 2019 13:11:24

Szerző: Fuvolázó Kobold Dec 07, 2019 13:12:19 Válasz
(2)
Magyarország rémálma

Drónozni akar az agyalágyult. És a drón kameráját akarja twiccsre rácsatlakoztatni, és akkor a drónon keresztül streamel. Megint balfaszkodni fog, magyarul.
Dec 07, 2019 13:12:19

Szerző: Magyarország rémálma (Snecológus-pontszám: 3839x1) Dec 07, 2019 13:12:54 Válasz
(2)
Érdeklődő
Kikapcsoltam, mert tényleg geciunalmas. Egy Kőbánya-alsó szintű lepratelepen mászkál, közben 4 centiről nézhetjük a veknit. Valami parkba tartott, ahol majd drónozni fog, de mivel csepereg az eső, már inkább a kocsmázás felé hajlik.

Anyák nem mondják ki olyan szeretettel gyerekük nevét, mint Endre azt a szót, hogy "kocsma"...

Jaaaa, akkor ez a kocsmatúra, valahol elvesztettem a fonalat, azt hittem just dance lesz ma
hehe
Dec 07, 2019 13:12:54

Szerző: Magyarország rémálma (Snecológus-pontszám: 3839x1) Dec 07, 2019 13:13:49 Válasz
(1)
Fuvolázó Kobold
Drónozni akar az agyalágyult. És a drón kameráját akarja twiccsre rácsatlakoztatni, és akkor a drónon keresztül streamel. Megint balfaszkodni fog, magyarul.

Hmm, akkor ráérek, mire ebből lesz valami, ha egyáltalán lesz, addig bőven hazaérek.
hehe
Dec 07, 2019 13:13:49

Szerző: + Dec 07, 2019 14:20:59 Válasz
(2)
Nem tudom nezni a streamet, lemaradtam barmirol?
Dec 07, 2019 14:20:59

Szerző: bolgár jeti (Snecológus-pontszám: 5826x2) Dec 07, 2019 14:23:39 Válasz
(4)
+
Nem tudom nezni a streamet, lemaradtam barmirol?

Most az ogre kisszobája helyett közterületen szenved, nyüszít és onnan szakadozik a stream.

Amúgy kb ugyanaz
"A tomket, mikor ideges, olyan, mint egy tökbábu. Vörös a feje és nagy a hangja. És tök vicces."
Dec 07, 2019 14:23:39

Szerző: Csak egy olvasó (Snecológus-pontszám: 17301x8) Dec 07, 2019 14:42:54 Válasz
(13)
Hát, ha most nem hívják rá a zsarukat, akkor soha. Láthatóan fogyatékos ember, nagy hangon üvöltözik külföldi nyelven egy parkban, majd a tömött hátizsákjából elkezd összerakni egy drónt...
Dec 07, 2019 14:42:54

Szerző: tigris Dec 07, 2019 14:50:42 Válasz
(3)
értékelhetetlen
Dec 07, 2019 14:50:42

Szerző: xray (Snecológus-pontszám: 21527x10) Dec 07, 2019 14:58:32 Válasz
(3)
Csak egy olvasó
Hát, ha most nem hívják rá a zsarukat, akkor soha. Láthatóan fogyatékos ember, nagy hangon üvöltözik külföldi nyelven egy parkban, majd a tömött hátizsákjából elkezd összerakni egy drónt...
elég egy óvatos járókelő és tényleg a kommandósok fogják leteperni, a drónt meg kilőni. :)
Szart érek azzal, hogy ez Németország. Zárva vannak a szaunák. by gyagyás
Dec 07, 2019 14:58:32

Szerző: Csak egy olvasó (Snecológus-pontszám: 17301x8) Dec 07, 2019 15:05:37 Válasz
(2)
A szovjet emlékmű felé vezeti a drónt. Az az ember, aki dokumentáltan ott volt a budapesti emlékművet rongálták...
Dec 07, 2019 15:05:37

Szerző: Autista Belfast Dec 07, 2019 15:08:50 Válasz
(1)
Az lesz jó, ha bebaszás után nekiáll ugrálni és sugárban hányni táncitánci közben. Mindezt 4 kameraállásból.
Dec 07, 2019 15:08:50

Szerző: Csak egy olvasó (Snecológus-pontszám: 17301x8) Dec 07, 2019 15:09:12 Válasz
(1)
Fejmagasságban keresztül vezeti egy sétányon. Majd elindul, beállítja követésre, eközben a háta mögött elsétál egy apuka kisgyerekkel a nyakában. Enyhén közveszélyes.
Dec 07, 2019 15:09:12

Szerző: Örebro (Snecológus-pontszám: 12184x6) Dec 07, 2019 15:12:10 Válasz
(1)
köszi hyagyås bazdmeg ezt a musort, be kell szarni XDXDXDXD
Dec 07, 2019 15:12:10

Szerző: bolgár jeti (Snecológus-pontszám: 5826x2) Dec 07, 2019 15:12:47 Válasz
(9)
www.twitch.tv/videos/518283934

20. perctől széedületes jó a kontent, nagy cliffhanger-rel
"A tomket, mikor ideges, olyan, mint egy tökbábu. Vörös a feje és nagy a hangja. És tök vicces."
Dec 07, 2019 15:12:47

Szerző: Örebro (Snecológus-pontszám: 12184x6) Dec 07, 2019 15:13:50 Válasz
(2)
folyik a könnyem gyagyås XDXDXD
Dec 07, 2019 15:13:50

Szerző: Bejlin (Snecológus-pontszám: 2679x1) Dec 07, 2019 15:18:55 Válasz
(5)
Még a drónja is megunta a balfaszkodását és először majdnem egy fának majd utána kis híján snecinek repült. :D
Dec 07, 2019 15:18:55

Szerző: D.Dezső Dec 07, 2019 15:29:00 Válasz
(19)
Az a szerencséd Gyagyás, hogy a kis háztartási robojaidban fejletlen a mesterséges intelligencia, különben azok is gyorsan megutálnának. Elösször csak a troll forumra írogatnának aztán ha sokat balfaszkodnál velük egy éjszaka kinyírna a porszívó robot meg az ablakmosó robot :)
Dec 07, 2019 15:29:00

Szerző: szófogadatlan drón Dec 07, 2019 15:31:59 Válasz
(4)
hát ez a drónozás mesteri volt, szakadok!
Részegen remélem elhagyja vagy lehányja.
Dec 07, 2019 15:31:59

Szerző: töppedt buzigolyók (Snecológus-pontszám: 19778x9) Dec 07, 2019 15:44:17 Válasz
(9)
Azoknak üzenem, akik szétspammelik a chatet ilyen faszságokkal, hogy rohad a fogad Sneci, stb, hogy talán kevesebb kicsit több lenne. Nem lehet egy értelmes kommentet beírni, mert egyből lefloodoljátok a francba. A gyagyás fasz lassú, nem fog tudni másodpercenként 100 kommentre reagálni, főleg nem ilyen nívótlanokra.
Dec 07, 2019 15:44:17

Szerző: Budai-úrifiú (Snecológus-pontszám: 14878x7) Dec 07, 2019 15:53:30 Válasz
(0)
Egyáltalán beengednék egy szórakozóhelyre kamerával?
Dec 07, 2019 15:53:30

Szerző: töppedt buzigolyók (Snecológus-pontszám: 19778x9) Dec 07, 2019 16:00:21 Válasz
(2)
Természetesen el van sodikázva a kocsmázás is, mint minden más. Inkább otthon akar tütükézni.
Dec 07, 2019 16:00:21

Szerző: szombati troll Dec 07, 2019 16:01:36 Válasz
(5)
Mindjárt élőzik a kisboltból!!

Vizsgán kérdés lesz
Dec 07, 2019 16:01:36

Szerző: töppedt buzigolyók (Snecológus-pontszám: 19778x9) Dec 07, 2019 16:04:41 Válasz
(3)
Haha, már Java fejlesztőként hivatkozik magára :D :D :D
Dec 07, 2019 16:04:41

Szerző: bolgár jeti (Snecológus-pontszám: 5826x2) Dec 07, 2019 16:18:25 Válasz
(2)
szombati troll
Mindjárt élőzik a kisboltból!!

Vizsgán kérdés lesz

Nem sodikázódott el, dehogy
Dec 07, 2019 16:18:25

Szerző: púp-orr-sérv-fogász (Snecológus-pontszám: 7624x3) Dec 07, 2019 16:27:41 Válasz
(3)
Szerintem már írja a feljelentést ékes német nyelven, hogy egy troll átvette az irányítást, és le akarta nyírni a kopasz haját a drónnal.
És hamarosan bemásolja ide a biztosító kislánynak címzett emailt is.
|__o__|
Dec 07, 2019 16:27:41

68 látogató online.SoDI Offline

Lurkolj még 361 percet, és kommentelhetsz.
-Iron Gnome™