Szerző: sodika (Snecológus-pontszám: 46523x23) Dec 09, 2019 15:29:59 Válasz vote up vote down (-4)
Mindennek megvolt a maga funkciója. Amikor Gyurcsány a hatalomban nemzetellenes dolgokkal provokált, nem sokkal a szemkilövetések után, akkor jogos volt annak az akár erős demonstrálása, hogy vele együtt mindenki háborús ellenség, aki vele van.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Dec 09, 2019 15:29:59

Szerző: broni Dec 09, 2019 15:30:45 Válasz vote up vote down (1)
álbroni
hvg.hu/vilag/20191209_Felgyujtottak_egy_not_Romaniaban_mert_boszorkanynak_hittek

óóaarrgghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

rokonjaim!!!!!!!!!!!
Dec 09, 2019 15:30:45

Szerző: sodika (Snecológus-pontszám: 46523x23) Dec 09, 2019 15:31:52 Válasz vote up vote down (-3)
Ki látja másképp 2006-ot, mint akkor?

Mi a fenéről beszélsz? :))
Dec 09, 2019 15:31:52

Szerző: - Dec 09, 2019 15:32:37 Válasz vote up vote down (15)
A végtelenséágig fogja mondani, egyrészt az elbaszott élete felére ez az egyik autiködképző mese-matyarázat (van még sok, válság, elfogyott félév, stb hazugságok)..

Másrészt látja, hogy erre még mindíg ugranak a trollok, tehát idegesíti őket, hogy ez a kretén mit hablatyol össze, vagyis csakazértis tolja ezt a fasságot.

Azt fel sem fogja, hogy összeugrasztani rég nem fogja a trollokat már ezzel, mind2 oldal rálegyint az egészre, és együtt köpi le a gyagás retardált exkrónikást.
Az összes kulcsfigura, (bohóc) leszerepelt azóta, morvai, vona, kisdobos, tomket, hol is vannak azóta?

Jelentéktelen senkik, tán jelentéktelenebbek mint előtte.
Dec 09, 2019 15:32:37

Szerző: Frei Tamás Dec 09, 2019 15:32:47 Válasz vote up vote down (6)
sodika
Mindennek megvolt a maga funkciója. Amikor Gyurcsány a hatalomban nemzetellenes dolgokkal provokált, nem sokkal a szemkilövetések után, akkor jogos volt annak az akár erős demonstrálása, hogy vele együtt mindenki háborús ellenség, aki vele van.

Te milyen háborúról beszélsz? Nem volt itt háború, csupán szét lett verve a sok retard széljobber a REBISZ által.
Utálom ezt a pénzfetisiszta hozzáállást.
Dec 09, 2019 15:32:47

Szerző: sodika (Snecológus-pontszám: 46523x23) Dec 09, 2019 15:34:04 Válasz vote up vote down (-1)
Én ugyanazt mondom, amit a Blogin. Voltak erős túlzások akkoriban, az ember ugyanis ilyenkor megy a forradalmi eseményekkel.

De már ő is más csinál, meg én is. Még különbség sincs.
Dec 09, 2019 15:34:04

Szerző: Riporter (Snecológus-pontszám: 5843x2) Dec 09, 2019 15:34:16 Válasz vote up vote down (5)
sodika

Ennyire nem láttad és mára sem látod át azoknak az eseményeknek a célját, lényegét. Kibaszott ostoba állat vagy, a buta paneleiddel és a gyurcsányozásoddal együtt.
krónikás vagyok
Dec 09, 2019 15:34:16

Szerző: - Dec 09, 2019 15:37:04 Válasz vote up vote down (5)
sodika
Én ugyanazt mondom, amit a Blogin. Voltak erős túlzások akkoriban, az ember ugyanis ilyenkor megy a forradalmi eseményekkel.

A zsidózás és naculás nem erős túlzás, hanem patkányság. Ha úgy érzed, hogy lejáratunk a tényfeltárással, annál jobb nekünk.
Dec 09, 2019 15:37:04

Szerző: sodika (Snecológus-pontszám: 46523x23) Dec 09, 2019 15:37:33 Válasz vote up vote down (-2)
Látom. Habony megtervezte a baloldal bukását, és bejött neki. Azért kapott Szili Kati pozíciót, mert segített ebben.

Ennyi a sztori.
Dec 09, 2019 15:37:33

Szerző: Riporter (Snecológus-pontszám: 5843x2) Dec 09, 2019 15:37:44 Válasz vote up vote down (6)
Tudod ki volt krónikás? Ilosvai Selymes Péter, úgy a 16. század közepén.
Te azt gondolod, hogy rád bárki hasonlóképpen fog emlékezni a történelemben? Mert ha igen, akkor keci gyorsan kezdjék el bevonulni a diliházba.
krónikás vagyok
Dec 09, 2019 15:37:44

Szerző: - Dec 09, 2019 15:37:50 Válasz vote up vote down (6)
sodika

Mindketten buzik vagytok. Mondjuk ő igényesebb.
Dec 09, 2019 15:37:50

Szerző: broni Dec 09, 2019 15:38:02 Válasz vote up vote down (9)
élessel kellet vóna lőni a csürhét.
Dec 09, 2019 15:38:02

Szerző: sodika (Snecológus-pontszám: 46523x23) Dec 09, 2019 15:38:38 Válasz vote up vote down (0)
Valami vagy erős túlzás, vagy nem túlzás, hanem normális dolog. Ez a két logikai lehetőség van.
Dec 09, 2019 15:38:38

Szerző: Riporter (Snecológus-pontszám: 5843x2) Dec 09, 2019 15:43:26 Válasz vote up vote down (10)
Habony, ja. Még szőr sem volt a pö sén.
Tudod ki szervezte meg Gyurcsány (nem a baloldal) bukását? Az MSZP. Az, hogy fletó aztán Dugovics Tituszt játszott és direkt magával rántotta a szocikat, ahhoz a fidesznek már semmi köze nem volt.
Ha fletó nem lenne akkora pszichopata mint a führered, hanem simulékonyan megfelelt volna a komcsi őskövületeknek akkor a mai napig ő lenne a min.elnök.
Lófasz közötök nem volt nektek ott semmihez.
krónikás vagyok
Dec 09, 2019 15:43:26

Szerző: sodika (Snecológus-pontszám: 46523x23) Dec 09, 2019 15:45:51 Válasz vote up vote down (-1)
Mondom, hogy Szili Kati segített.
Dec 09, 2019 15:45:51

Szerző: Riporter (Snecológus-pontszám: 5843x2) Dec 09, 2019 15:51:05 Válasz vote up vote down (4)
sodika
Mondom, hogy Szili Kati segített.

Kati néni? Emeszpés néni? Miért nem nénized, buzika?

Inkább arról mesélj, hogy mikor küldik vissza a cigánykölcsönt? (pr)
krónikás vagyok
Dec 09, 2019 15:51:05

Szerző: - Dec 09, 2019 15:54:32 Válasz vote up vote down (11)
sodika
Én ugyanazt mondom, amit a Blogin.

Sipostestvér tényleg a provokáció, a műpajesszal ökörködés, meg tom-ket első csicskásának szerepében megmaradt. NEm lépett túl egyes hatáokat.

Ráadásul (ha legbelül továbbra sem gondolja másként, vagy bánta meg ténylegesen akkori kirohanásait), sok mindenért egyenesen és nyilvánosan elnézést kért, mindegy fals indokkal, vagy őszintén-e.

Plugina (legalábbis kifelé, a nyilvánoság számra) szembenézett, számotvetett avval, mit nem kellett volna. Mi az ami elfogadhatatlan. Bármikor, akkor is, ha éppen utcai hőbörgés van.

Érvényesül is az üzleti életben.
Te nem, te tovább angolnázol.

Ő mostanmra X milliós tőkével, céggel, biztos egzisztenciával, kapcsolatendszerrel rendelkezik, stb.

Te X tízmilliós adóssággal, egy kegyelemkenyér szürkeegér állással, és egy vén német nyugdíjas által okozott napi ideggörcsökkel és lehúzásokkal.

Tényleg rengeteg a hasonlóság, gratulálhatsz magadnak.
Pedig plugin is nulláról kezdte, a családi legprolibb lakótelep kisszobájából.

Hogy habony mit tervezett vagy mit nem, mindegy, neked még szerepet sem osztott, még az ""utolsó névszerint nem lényeges hülyék majd ennek hatására"" fél bekezdéses "záradékban" sem.

Te egyszerűen mentél a csürhe után, és kezdetlegesen, kalimpálva, mechanikusan utánoztad a legretardáltabb ismerőseid. Mint teszed most is, csak már egy más közegben, most épp egy streamer platformon.

Tulajdonképpen nálad az a baj ,hogy a beismeréseket nem a politikai vagy világnézeti tévedések, emberiességi szempontok megsértésének vonalában kellene kezdened, hanem sokkal-sokkal mélyebben, az önazonosságodban, amire amíg élsz képtelen leszel.

Ezért is fogunk addig szopatni, pontosabban mostmár egy idő után magadat.

Lassan 10éve mondom, hogy az önhazugságod része, hogy szimbiózisban élsz a trollokkal.
Ha mi egyszer leszállnánk rólad, végleg, bezárna ez a fórum, szétszéledne a trollsereg, nem lenne ellenpontja a rengeteg öntagadó fasságodnak---> 1-2 hónapon belül zárt osztályon lennél, 7/24 öntudatlanra gyógyszerezve, vagy a vonat elé vetnéd magad.

Dec 09, 2019 15:54:32

Szerző: Hetero Hegesztő Dec 09, 2019 15:56:32 Válasz vote up vote down (20)
Fogyatékos Shodika a tviccsen:

Éty akkoj én vojtyam a kétyezejhatyos etyemények kjónyikátya éty éty... a nyovák ejőd éty a mojvai kjisztyina meg a gaudi, meg a meg a ...

16 éves Fortnite Ferike és Pubg Petike:

Te, mit makog ez a paraszt? Milyen morvai, milyen novák? Kik ezek bazdmeg? Hallod csövess, veress már egy kis denszet Skrillexre és akkor tolunk neked donétot! Oda sasolj baszki, ki az a kis muff ott a sarokban? Ú apám reggelig harkályoztatnám!! Hallod cica, instád, vibered áttolod?

Shodika eközben:
Éty akkoj a Gyujcsány meg a Kajmáj főhadnagy.. a Jobbik tyékhátyban a mijánói makajóni... Tyemkilövetyéty.. a Vonya Gáboj adotty bejépőty a tyodiknak, piszony. A Hejmánn Pétejjjel bepejejtyük a Gejgényit és lemondattyuk...

Tinderfüggő puncivadász, világutazó, pénzügyi zsonglőr
Dec 09, 2019 15:56:32

Szerző: aniko_titkos_szerelme Dec 09, 2019 15:57:28 Válasz vote up vote down (1)
-
Sipostestvér tényleg a provokáció, a műpajesszal ökörködés, meg tom-ket első csicskásának szerepében megmaradt. NEm lépett túl egyes hatáokat.

Ráadásul (ha legbelül továbbra sem gondolja másként, vagy bánta meg ténylegesen akkori kirohanásait), sok mindenért egyenesen és nyilvánosan elnézést kért, mindegy fals indokkal, vagy őszintén-e.

Plugina (legalábbis kifelé, a nyilvánoság számra) szembenézett, számotvetett avval, mit nem kellett volna. Mi az ami elfogadhatatlan. Bármikor, akkor is, ha éppen utcai hőbörgés van.

Érvényesül is az üzleti életben.
Te nem, te tovább angolnázol.

Ő mostanmra X milliós tőkével, céggel, biztos egzisztenciával, kapcsolatendszerrel rendelkezik, stb.

Te X tízmilliós adóssággal, egy kegyelemkenyér szürkeegér állással, és egy vén német nyugdíjas által okozott napi ideggörcsökkel és lehúzásokkal.

Tényleg rengeteg a hasonlóság, gratulálhatsz magadnak.
Pedig plugin is nulláról kezdte, a családi legprolibb lakótelep kisszobájából.

Hogy habony mit tervezett vagy mit nem, mindegy, neked még szerepet sem osztott, még az ""utolsó névszerint nem lényeges hülyék majd ennek hatására"" fél bekezdéses "záradékban" sem.

Te egyszerűen mentél a csürhe után, és kezdetlegesen, kalimpálva, mechanikusan utánoztad a legretardáltabb ismerőseid. Mint teszed most is, csak már egy más közegben, most épp egy streamer platformon.

Tulajdonképpen nálad az a baj ,hogy a beismeréseket nem a politikai vagy világnézeti tévedések, emberiességi szempontok megsértésének vonalában kellene kezdened, hanem sokkal-sokkal mélyebben, az önazonosságodban, amire amíg élsz képtelen leszel.

Ezért is fogunk addig szopatni, pontosabban mostmár egy idő után magadat.

Lassan 10éve mondom, hogy az önhazugságod része, hogy szimbiózisban élsz a trollokkal.
Ha mi egyszer leszállnánk rólad, végleg, bezárna ez a fórum, szétszéledne a trollsereg, nem lenne ellenpontja a rengeteg öntagadó fasságodnak---> 1-2 hónapon belül zárt osztályon lennél, 7/24 öntudatlanra gyógyszerezve, vagy a vonat elé vetnéd magad.

Boldog utópia :)
Dec 09, 2019 15:57:28

Szerző: sodika (Snecológus-pontszám: 46523x23) Dec 09, 2019 16:09:16 Válasz vote up vote down (-1)
Bocsánat, de Blogin nem kért sose bocsánatot. Ez hazugság. Annyit mondott, amit én is.

Voltak nagyon erős túlzások annak idején, de manapság már mással foglalkozik.

Ennyit mondott ő is.
Nem többet.
Dec 09, 2019 16:09:16

Szerző: Riporter (Snecológus-pontszám: 5843x2) Dec 09, 2019 16:10:12 Válasz vote up vote down (7)
sodika

Szerinted Blogina felvállalna téged most mint barátot, havert, egykori bajtársat? Már akkor is kiröhögtek téged.
Hol állsz te egy szinten Sipossal? Nem mintha nagyon rajonganék a vágósúlyra hízott szopottgombócért de te hozzá képest is egy senki vagy. Egy nulla.
Az kétségtelen, hogy a lecsúszásod az forradalmi és utánozhatatlan. :)
krónikás vagyok
Dec 09, 2019 16:10:12

Szerző: Riporter (Snecológus-pontszám: 5843x2) Dec 09, 2019 16:12:19 Válasz vote up vote down (7)
sodika
Bocsánat, de Blogin nem kért sose bocsánatot. Ez hazugság. Annyit mondott, amit én is.

Ennyit mondott ő is.
Nem többet.

Szopnád és baszatnád magad vele mi? Buzika, ő lett az amire te vágytál. Sikeres cégvezető. Te meg egy eladósodott, magányos lúzer.
krónikás vagyok
Dec 09, 2019 16:12:19

Szerző: Gyurcsány Ferenc Dec 09, 2019 16:24:31 Válasz vote up vote down (20)
* elnézést kér a trolloktól, amiért 2006-ban nem lövette tökön a gyagyást *
Dec 09, 2019 16:24:31

Szerző: Hetero Hegesztő Dec 09, 2019 16:26:08 Válasz vote up vote down (5)
Gyurcsány Ferenc

Ezt elkúrtad :) Feri.
Tinderfüggő puncivadász, világutazó, pénzügyi zsonglőr
Dec 09, 2019 16:26:08

Szerző: Bajnai Gordon Dec 09, 2019 16:37:45 Válasz vote up vote down (0)
Ezért nem kapsz donátot Endre!
Dec 09, 2019 16:37:45

Szerző: xray (Snecológus-pontszám: 15936x7) Dec 09, 2019 16:40:46 Válasz vote up vote down (1)
Budai-úrifiú
Legyünk őszinték.
2006-ban te lófaszt se csináltál. Lefosott kilóméterkő voltál a politikai autópályája mellett.
Eltelt azóta 13 év, és te még mindig a forradalmárszerepet játszod, pedig nem vagy se egy Danton se egy Saint-Just.
Mindenki (aki értelmes) továbblépett rajta régesrég. A jobbikosok politikai karriert csináltak belőle, vannak akik benyaltak a fideszhez, megint mások meg egyszerűen visszatértek a polgári életbe és azóta normálisan élnek.
Te meg itt vered a faszodat arra, hogy zsidó létedre náci vagy egy évtizeddel később is.
Mint amikor a nagyfater menőzik századszorra, hogy ő katona volt, és egyszer elverték a részeg őrmestert, mert az geci volt.

Ha nem teremtenéd újra folyamatosan magad körül 2006 miliőjét a folyamatos nosztalgiázásoddal (a semmire, vagy is inkább arra, hogy elbasztad az egész életed a messiáskomplexusod miatt aminek a náci "forradalmárlét" volt a szelepje), már lehet hogy mi is megbocsájtottunk volna.
utolsó mondatra: én nem
De inkább kütyütök meg utaugatok, mert anyukám bárkit szétbasz,
Dec 09, 2019 16:40:46

Szerző: trendbeli garázdaság Dec 09, 2019 16:41:40 Válasz vote up vote down (17)
Riporter
Gaudi? Hol van most?

Gaudi magasztos célokkal alapította meg a Nemzeti Jogvédő Szolgálatot, gyakorlatilag egy jobbos TASZt. Pár év alatt kiderült viszont számára is, hogy ez azt jelenti, hogy nincstelen lumpenek tyúkpereire kell elfecsérelnie az idejét, miközben ügyvédként akár pénzt is kereshetne. Azóta köszöni szépen, éli a felsőközéposztály kényelmes életét a XII. kerületben.

Egy shaját megoldásos meló miatt találkoztam vele pont a múlt héten. Éppen valami kézműves, picsadrága koszorúért ment a feleségével, látszott, hogy kisimult és van pénze az ilyen hülyeségekre.

És ott vannak azok a lumpen szardarabok, akik beleragadtak a 2006-os hőbörgésbe, mint Sodi seggébe a gumi szaunázás után. A metélt hüllő örül, ha a leghidegebb napokon fűteni tud pár órát, ott nyomorog az urna mellett a lerohadt lakásában. A dőrppe csöves lett, a sikkasztó, önbíráskodó röfi Kanadáig menekült, mint a zámolyi cigányok, akiken anno még ő röhögött. A púposhoz hasonló F-kategóriás Emőke torokra kellett, hogy vegye Orbán faszát, de ha kurvaként is, legalább megél. Toró egy világvégi faluba lett eltemetve, az érpataki cosplayer szintén bebukott a buzikönyvjelzőivel, hála a fórumnak, aztán még le is váltották, most megháborodva kóvályog a szaros falujában.

De a faszverős videóiddal és az önalázó koldulásoddal még közülük is egyértelműen te vagy a legalja, Púp. Egy ócska kurva vagy, az a fajta, aki a Blaha aluljáróban szólítgatja le a melósokat, de még azok sem mennek el vele LOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Dec 09, 2019 16:41:40

Szerző: Bőkezű szponzor Dec 09, 2019 16:49:16 Válasz vote up vote down (2)
Tőlem kapna 50 donàtot is Sodika, ha eltancolna ezt a dalt, hasonló öltözékben:
youtu.be/kT3-ChdhphE
Dec 09, 2019 16:49:16

Szerző: M.Ország rémálma Dec 09, 2019 16:54:39 Válasz vote up vote down (11)
sodika

Jaja, te 5 dodóért ugrálsz, mint egy majom.

Azt nem értem, hogy anyádék miért nem küldtek kisegítőbe, talán maguk sem merték beismerni, hogy az értelmiségi vérükből egy ilyen selejt született, pedig könnyebb lett volna mindenkinek, pláne neked. Nekik nyilván ciki lett volna, ezért a szőnyeg alá söpörték, és olyan elvárásokat támasztottak veled szemben, amiknek te sosem tudtál volna megfelelni, mert képességbeli korlátaid vannak, részben ezért lettél ilyen barom.

Egyáltalán van a környezetedben értelmes ember? Nem hiába nincs, ezt tartsd szem előtt, te magadnál okosabbakkal barátkozó Snegó.
Dec 09, 2019 16:54:39

Szerző: Recskaboy Coub Admin Dec 09, 2019 17:03:47 Válasz vote up vote down (22)
sodika
Látom. Habony megtervezte a baloldal bukását, és bejött neki. Azért kapott Szili Kati pozíciót, mert segített ebben.

Meg én is, de te már akkor is balfasz voltál ahhoz, hogy a földön heverő lehetőségért lehajolj :)

Nem is meséltem még, hogy a 2010-es kormányváltás után amikor bővül a videós stáb, felmerült a te neved is. Egy kolléga mondta (persze ironokisan) egy értekezleten arra a kérdésre, hogy van-e valakinek ötlete netes bloggerek, videósok közül, erre ő benyögi, hogy SoDI... Mindenki néma csend, hiszen kettőnkön kívül senki nem ismerte a "nemzet hősét", mi ketten viszont egymásra néztünk és majd megfulladtunk a röhögéstől - pedig akkor még talán a masztipartis kommentről se tudtunk.
coub.com/recskaboy | officialrecskaboy.tumblr.com | facebook.com/officialrecskaboy
Dec 09, 2019 17:03:47

Szerző: trendbeli garázdaság Dec 09, 2019 17:04:46 Válasz vote up vote down (20)
Az, hogy a recskás már gyerekkora óta egy aberrált geciláda, az almásfüzitői BunkiBank óta tudjuk. De nem lehet, hogy akkor keletkezett az első maradandó agysérülése, amikor az apja fosrészégen behajtott a busz alá, és a kis Endike feje csúnyán megsérült?

Mert arról nem tudunk, hogy általánosba is kisegítőbe járt volna, de a gimit már az Öveges retardosztályában végezte el, igaz, azt is csak pótérettségivel. Érthetetlen, hogy a szülei ezek után miért engedték egyetemre.

Szinte biztos, hogy a pátyi exodus környékén végezni akart magával. Hosszú ideig teljes csönd volt, majd visszajött sokkal fogyatékosabban, mint előtte. Nem csak a mentális, de a motorikus képességei is jelentősen romlottak, ezt okozhatta oxigénhiányos állapot, például egy jó önakasztás vagy túlgyógyszerezésből kifolyólag.

Ráadásul egy öngyilkossági kísérlet után automatikusan pszichiátriára kerül az ember. Ha itt el is beszélgettek a gyagyással, akkor nagy eséllyel rájöttek, hogy nem csak a lecsúszás borította meg a korcsot, hanem debil és pszichopata is. Úgyhogy könnyen lehet, hogy innen van a diliflepnije is.

Amit persze mindig tagadni fog, de Vera néni megtudta Gyöngyitől, ezért is viseltetett együttérzéssel iránta. A vén quaestoros tolvaj adhatta le a drótot a fordos néninek is, aki megmondta Púpnak, hogy nincs más lehetősége, csak a fogyikártya kijátszása. Ez mindent megmagyarázna.
Dec 09, 2019 17:04:46

Szerző: Löwenbräu Oktoberfestbier Dec 09, 2019 17:40:07 Válasz vote up vote down (17)
sodika
Forradalmi időkben Petőfi meg királyokat akasztott volna. Ez ilyen.

Petőfi a forradalom napján hazament és heteró forradalmárhoz méltóan, kőkeményen megpakolta Szendrey Júliát és NEM masztipartit szervezett gyógykezelt retardoknak miközben fütyikamerával videózta magát!
Dec 09, 2019 17:40:07

Szerző: broni Dec 09, 2019 17:42:50 Válasz vote up vote down (4)
azta, annnyi epét hánytam reggel, meg szinte fekete vót.........mitől van vajon????csigadoki is eltünt......
Dec 09, 2019 17:42:50

Szerző: - Dec 09, 2019 17:47:18 Válasz vote up vote down (7)
Gyurcsány Ferenc

Nem tökön, hanem fejbe kellett volna és nem gumilövedékkel. Egyébként Gyagyás, te mint fidesszopó mit szóltál arra a fideszes javaslatra, hogy a "forradalmárok" ellen éles lőszert kellett volna használni?
Dec 09, 2019 17:47:18

Szerző: Riporter (Snecológus-pontszám: 5843x2) Dec 09, 2019 17:48:04 Válasz vote up vote down (7)
broni
azta, annnyi epét hánytam reggel, meg szinte fekete vót.........mitől van vajon????csigadoki is eltünt......

Fekete az lehet vér. De Ön vasból van Professzor úr! Így azt kell mondjam, hogy rozsda volt. (nem fatyom ojvos, viszont ha vérzik a gyomrod az nem vicces)

krónikás vagyok
Dec 09, 2019 17:48:04

Szerző: - Dec 09, 2019 17:51:50 Válasz vote up vote down (8)
trendbeli garázdaság
Toró egy világvégi faluba lett eltemetve, az érpataki cosplayer szintén bebukott a buzikönyvjelzőivel, hála a fórumnak, aztán még le is váltották, most megháborodva kóvályog a szaros falujában.

És persze ott van Butaházy, a "villamosmérnök" terrorista, több év börtönnel a háta mögött. Biztosan neki is nagyon megérte.
Dec 09, 2019 17:51:50

Szerző: broni Dec 09, 2019 17:53:39 Válasz vote up vote down (7)
Riporter
Fekete az lehet vér. De Ön vasból van Professzor úr! Így azt kell mondjam, hogy rozsda volt. (nem fatyom ojvos, viszont ha vérzik a gyomrod az nem vicces)

már vitt mentő a sürgőségre, hogy vér, de nem az vót.......remélem most se......mondjuk elég szarul vok)))))))))))ha holnap is lesz, elmegyek a dokihoz, írjon fel metadont)))))))))))
Dec 09, 2019 17:53:39

Szerző: Löwenbräu Oktoberfestbier Dec 09, 2019 17:55:34 Válasz vote up vote down (13)
-
És persze ott van Butaházy, a "villamosmérnök" terrorista, több év börtönnel a háta mögött. Biztosan neki is nagyon megérte.

Valószínűleg a hajasbabának bent összejött a börtönszerelem, mert azóta is szorgosan látogatja a melegrendezvényeket. XD
Dec 09, 2019 17:55:34

Szerző: Budai-úrifiú (Snecológus-pontszám: 12215x6) Dec 09, 2019 18:00:27 Válasz vote up vote down (7)
-

Butaházyéknál ha jól tudom a család jelentős részébe genetikusan bele van kódolva a terminális mélymagyar retardáció.
Kütyütök meg utaugatok
Dec 09, 2019 18:00:27

Szerző: Riporter (Snecológus-pontszám: 5843x2) Dec 09, 2019 18:01:15 Válasz vote up vote down (10)
-

Azt az agyalágyultat úgy használták az első bebukása után mint egy rossz kurvát.
Ganbangelt vele az összes szolgálat.
Szegényt úgy remegett az Aradiban a fogdán, mint Kocsonya a kihallgatáson.
krónikás vagyok
Dec 09, 2019 18:01:15

Szerző: Riporter (Snecológus-pontszám: 5843x2) Dec 09, 2019 18:05:09 Válasz vote up vote down (4)
Löwenbräu Oktoberfestbier
Valószínűleg a hajasbabának bent összejött a börtönszerelem, mert azóta is szorgosan látogatja a melegrendezvényeket. XD

Vamzer volt az már addigra, nem szerelmes. Beszart (persze a helyében bárki) hogy 13+ évig nem látja majd a gyerekeit.
Ült előzetesben, meg mellé megszolgálta amit megköveteltek tőle, mostanra már senkit nem érdekel.
krónikás vagyok
Dec 09, 2019 18:05:09

Szerző: - Dec 09, 2019 18:23:04 Válasz vote up vote down (2)
sodika

Ennyit mondott ő is.
Nem többet.

Akármennyire is próbálod magadat pluginával egy szintre helyezni, ez csak a te agyadban áll meg.

Fel kellene fognod, hogy a kreált magyarázataid nem léteznek a valóságban.

Önmagadnak hazudozol Endre!!
Nekünk nem tudsz, nem vagyunk gyermekek..
Dec 09, 2019 18:23:04

Szerző: Szteppen Dec 09, 2019 18:33:49 Válasz vote up vote down (1)
Gyertek Sodiztatni

www.twitch.tv/vanillamew
Szteppen János
Dec 09, 2019 18:33:49

Szerző: D.Dezső Dec 09, 2019 18:34:52 Válasz vote up vote down (7)
trendbeli garázdaság
Az, hogy a recskás már gyerekkora óta egy aberrált geciláda, az almásfüzitői BunkiBank óta tudjuk. De nem lehet, hogy akkor keletkezett az első maradandó agysérülése, amikor az apja fosrészégen behajtott a busz alá, és a kis Endike feje csúnyán megsérült?

Mert arról nem tudunk, hogy általánosba is kisegítőbe járt volna, de a gimit már az Öveges retardosztályában végezte el, igaz, azt is csak pótérettségivel. Érthetetlen, hogy a szülei ezek után miért engedték egyetemre.

Szinte biztos, hogy a pátyi exodus környékén végezni akart magával. Hosszú ideig teljes csönd volt, majd visszajött sokkal fogyatékosabban, mint előtte. Nem csak a mentális, de a motorikus képességei is jelentősen romlottak, ezt okozhatta oxigénhiányos állapot, például egy jó önakasztás vagy túlgyógyszerezésből kifolyólag.

Ráadásul egy öngyilkossági kísérlet után automatikusan pszichiátriára kerül az ember. Ha itt el is beszélgettek a gyagyással, akkor nagy eséllyel rájöttek, hogy nem csak a lecsúszás borította meg a korcsot, hanem debil és pszichopata is. Úgyhogy könnyen lehet, hogy innen van a diliflepnije is.

Amit persze mindig tagadni fog, de Vera néni megtudta Gyöngyitől, ezért is viseltetett együttérzéssel iránta. A vén quaestoros tolvaj adhatta le a drótot a fordos néninek is, aki megmondta Púpnak, hogy nincs más lehetősége, csak a fogyikártya kijátszása. Ez mindent megmagyarázna.

Most még elég vadnak tűnik az elmélem de egyszer ez is kiderül, legkésőbb amikor egy Újszászi kocsmàban bevallja 2 kisfröccsért.

Ezek a Snecológia igazi nagy fehér foltjai. Mi történt a Pátyi exodus után? Miért pályolgatták Rocskaiék ezt a szefós gyernöttet? Vera mamát kellett lefetyelnie a napi szallonnás krimpliért? Hogy a picsába türik meg egy munkahelyen programozó pozícióban azok után, hogy szellemi képességeit beárazta a lego kisautó?

Megannyi rejtély ami tényfeltárásra vár.
Dec 09, 2019 18:34:52

Szerző: Valóság Vilmos Dec 09, 2019 18:37:42 Válasz vote up vote down (4)
Szteppen
Gyertek Sodiztatni

twitch.tv/vanillamew

Ezt a kurvát nem érdekli sodi. :(
Dec 09, 2019 18:37:42

Szerző: Szteppen Dec 09, 2019 18:40:01 Válasz vote up vote down (4)
www.twitch.tv/musuuuu/videos

Ő nyitott rá,mert behostolta a múltkor.Szóval majd nyaggatni kell :D
Szteppen János
Dec 09, 2019 18:40:01

Szerző: broni Dec 09, 2019 18:47:38 Válasz vote up vote down (3)
sodi, menjél el animal gay pornóba szerepelni!!!!!!!!!!!
Dec 09, 2019 18:47:38

Szerző: Szteppen Dec 09, 2019 18:58:05 Válasz vote up vote down (5)
Szegény Sodi levan szarva :D

clips.twitch.tv/SavoryAmorphousHerdShadyLulu
Szteppen János
Dec 09, 2019 18:58:05

Szerző: beastpaint.com Dec 09, 2019 19:04:30 Válasz vote up vote down (3)
broni
sodi, menjél el animal gay pornóba szerepelni!!!!!!!!!!!

Szivesen fogadjuk a vadászbika jelentkezését! :-)
Dec 09, 2019 19:04:30

Szerző: trendbeli garázdaság Dec 09, 2019 19:17:11 Válasz vote up vote down (18)
-
Akármennyire is próbálod magadat pluginával egy szintre helyezni, ez csak a te agyadban áll meg.

Fel kellene fognod, hogy a kreált magyarázataid nem léteznek a valóságban.

Önmagadnak hazudozol Endre!!
Nekünk nem tudsz, nem vagyunk gyermekek..

Sodi vs. Blogin

Sodi: alkoholista
Blogin: alkoholista
1-1

Sodi: el van hízva
Blogin: el van hízva
1-1

Sodi: buzi
Blogin: buzi
1-1

Sodi: csak egy érettségije van
Blogin: csak egy érettségije van
1-1

Sodi: fogyatékos
Blogin: nem fogyatékos
0-1

Sodi: 10+ millió adóssága van
Blogin: 10+ millió megtakarítása van
0-1

Sodi: beosztott
Blogin: főnök
0-1

Sodi: egy ogre kisszobájában lakik
Blogin: a saját lakásában lakik
0-1

Sodi: zsidó
Blogin: nem zsidó
0-1

Sodi: retardok húzzák le
Blogin: retardokat húz le
0-1

Akárhogy is nézem, Púp, ez bizony 10-5 az ebihalfejű dagadék javára.
Dec 09, 2019 19:17:11

Szerző: Fuvolázó Kobold Dec 09, 2019 19:19:40 Válasz vote up vote down (12)
A wc kefe boldogabbik felét fogom a valagadba dugni és kellemesen megforgatni, ha nem takarodsz fel a twichre egyhamar, szaros! A kurvadevla verje rákkal azt az autista agyadat, ne fürcsizzél, pancsizzál, hamikáljál meg masztcsizzál a bácsikra műsoridőben!
Dec 09, 2019 19:19:40

Szerző: egy olvasó Dec 09, 2019 19:20:53 Válasz vote up vote down (7)
Szerintem azt kéne elérni, hogy Radics Peti egy videójában foglalkozzon Fifivel, így a snecológia hirtelen sok emberhez jutna el.
Dec 09, 2019 19:20:53

Szerző: - Dec 09, 2019 19:31:32 Válasz vote up vote down (5)
Na, porondra gnóm, mert elmennek a nézők!
Dec 09, 2019 19:31:32

Szerző: - Dec 09, 2019 19:57:16 Válasz vote up vote down (5)
Rohanj buzigurtni, a médiapartnered már szipkázza a donéteket!
Dec 09, 2019 19:57:16

Szerző: - Dec 09, 2019 20:08:00 Válasz vote up vote down (2)
sodika

ja a veteran forradalmarok elete...pr
Dec 09, 2019 20:08:00

Szerző: - Dec 09, 2019 20:10:59 Válasz vote up vote down (18)
egy olvasó
Szerintem azt kéne elérni, hogy Radics Peti egy videójában foglalkozzon Fifivel, így a snecológia hirtelen sok emberhez jutna el.

Szerintem a recskásnak ehhez azért még le kell tenni valamit az asztalra a Trash műfajban, ugyanis, ahogy a töritanárom mondta, ez eddig még nulla, nincs az egyes szintjén sem, na jó, talán szigorú vagyok, egyes alá.

Trashnek is szar Sodi a Sodi, de azért végre egyszer megkínlódik valamiért gyermeteg szívvel, és akár még meg is érkezhet a Trash Hall of Fame-be, de azért azt ne felejtsük el, hogy a snecológia a Trash felett áll, míg az egyik csak egy jelenség, addig másik tudomány, amelynek csak egy korszaktörténeti leágazása a Trash-fejezet.

Szóval Sneci, te kis geci, sose feledd el, hogy bármit tehetsz, bármilyen bőrbe bújhatsz, akkor sem fogja senki elfelejteni a múltadat, ami iránt még basztál bármilyen megbánást is tanúsítani. Sosem lehetsz már az az ember, aki mindig is akartál lenni, mert annyiszor lejárattad már magad, hogy mindenhol kiröhögnek. Te lettél az elrettentő példa, mindenki balfasza, érted?

Belegondoltál te már, hogy hány olyan párbeszédnek lehettél/lehetsz ma is a témája, amelyben azt ecsetelik, hogy mekkora egy nyomorék balfasz vagy? Nem ég a fejed kurvára? Kapsz te valakitől megbecsülést? Van egyetlen ember is, aki elismer téged? Olyan, aki felhív, megkérdezi, hogy mi van veled, mindenféle hátsószándék nélkül? Tudjuk a választ, ne is fáradj. Már azon is agyaltam, hogy neked az Orge elégíti ki az apakomplexusodat, a gyernőtt lelked a faterodként azonosítja, és keményen kéred tőle a büntetést, ahogy azt apád is megadta neked egykoron, mert egy szardarabnak érzed még magad. Nos, ez nem kétség, az is vagy.

Hihetetlen az élet, nem? A budai értelmiségiből egy Trash-videós lett. Hogy lehet ez? Mert ezek tények, te angolna fasz. Hetyetyézhetsz, de a környezeted visszajelzése ítél meg téged, és te kb. mindenkinek a szemében egy balfasz alak vagy.

Ha a fentieket végre beláttad, és ezért mész a Trash irányába, akkor én kérek elnézést, és sok sikert kívánok!
Dec 09, 2019 20:10:59

Szerző: - Dec 09, 2019 20:19:08 Válasz vote up vote down (1)
Gyurcsány Ferenc
el van nezve mert helyette volt viperazas asodinak + az urholgytol is jott pofon.
Dec 09, 2019 20:19:08

Szerző: broni Dec 09, 2019 20:27:18 Válasz vote up vote down (4)
na, jóccakát.........vótam már jobban is. hejjj sreck, kill sodi!!!!!!!!!!!!!
Dec 09, 2019 20:27:18

Szerző: - Dec 09, 2019 20:29:05 Válasz vote up vote down (4)
A Sodi néz, Anikó meg lát.
Mi van egyébként a 8000-el? Fizet az adós?
Dec 09, 2019 20:29:05

Szerző: Rend-Szám Bt. Dec 09, 2019 20:38:13 Válasz vote up vote down (1)
Ma mikor kezd a félnótás?
Dec 09, 2019 20:38:13

Szerző: Magyarország rémálma Dec 09, 2019 20:41:19 Válasz vote up vote down (2)
Rend-Szám Bt.

Anikónál recskázik a chatfalon.
hehe
Dec 09, 2019 20:41:19

Szerző: - Dec 09, 2019 20:52:04 Válasz vote up vote down (2)
Rend-Szám Bt.

Ne sürgesd zsidó.
Még fürcsizik Endike.
Dec 09, 2019 20:52:04

Szerző: - Dec 09, 2019 21:21:02 Válasz vote up vote down (10)
-
Ne sürgesd zsidó.
Még fürcsizik Endike.

Tudjuk, hogy fél hat körül végez a munkával, és azt is, hogy fél tíz előtt soha nem indítja el a streamet, viszont gyakran streamel éjfélig is, miközben 7 körül kelnie kell. Az gondolom mindenkinek nyilvánvaló, hogy a stream előtti idő nem stream beállítására megy el.

Viszont tudjuk azt is, hogy egészen biztosan máig tölti föl a faszverő videóit. Zöldkesztyűset, kézre szerelhető gopróval felvettet (ilyet is vett, na vajon minek), négy kamerásat, indoor drone-osat, meg ki tudja még mik juthatnak eszébe.

Vajon mi lehet olyan fontos este hattól fél tízig, ami miatt a twitch stream is várhat?
Dec 09, 2019 21:21:02

Szerző: trendbeli garázdaság Dec 09, 2019 21:26:38 Válasz vote up vote down (2)
-
Tudjuk, hogy fél hat körül végez a munkával, és azt is, hogy fél tíz előtt soha nem indítja el a streamet, viszont gyakran streamel éjfélig is, miközben 7 körül kelnie kell. Az gondolom mindenkinek nyilvánvaló, hogy a stream előtti idő nem stream beállítására megy el.

Viszont tudjuk azt is, hogy egészen biztosan máig tölti föl a faszverő videóit. Zöldkesztyűset, kézre szerelhető gopróval felvettet (ilyet is vett, na vajon minek), négy kamerásat, indoor drone-osat, meg ki tudja még mik juthatnak eszébe.

Vajon mi lehet olyan fontos este hattól fél tízig, ami miatt a twitch stream is várhat?

Két eset lehetséges.

1.
Recsító a nájkszöll odúból tölti fel a recskavideóit. Ebben az esetben Herr Schreck már többször is egészen biztosan rányitott, miközben öt kamerával körülvéve verte a faszát. Ez megmagyarázná a brutális lehúzásokat. Ahogy az is, hogy a fürdőszobából streameli a masztikat. Így az is magyarázatot kapna, miért kell kicserélni a telegecizett, fazonnyírás miatt eltömődött mosdót, pláne, ha az ogre rajtakapta.

2.
Munka után egyből a buziszaunába és hasonló aberrált helyekre megy, ahol kandikamerás felvételeket és nyilvános masztikat követ el. Lehet, hogy nem is volt duplaáras, kétkezes faszveretés, egyszerűen csak védelmi pénzt szedett tőle a szauna, miután lebukott recskázás közben.
Dec 09, 2019 21:26:38

Szerző: - Dec 09, 2019 21:29:01 Válasz vote up vote down (2)
Endre ma egész nap itt trolloztál, mennyivel tovább maradtál a java-teremben?

Munkanélküli vagy, vagy meglopod a munkáltatódat és nem dolgozol a 800 fütyiért?
Dec 09, 2019 21:29:01

Szerző: Budai-úrifiú (Snecológus-pontszám: 12215x6) Dec 09, 2019 21:38:00 Válasz vote up vote down (1)
Megy a live ha érdekel valakit
Kütyütök meg utaugatok
Dec 09, 2019 21:38:00

Szerző: Ticcs Dec 09, 2019 21:46:18 Válasz vote up vote down (2)
Sodi! Lehet, hogy jobban járnál, ha egy kis tourette-et színlelnél. Ez az Anita valami félelmetesen cukin tolja, meg is látszik, 3300 néző:

www.twitch.tv/sweet_anita

Szerintem beköszönhetnél neki élőben.
Dec 09, 2019 21:46:18

Szerző: - Dec 09, 2019 21:52:53 Válasz vote up vote down (6)
Mutogatja a bannerjeit, amiket a grafikustól kapott. 70 ezer forintot fizetett érte.

Maximu, 10-15 percet dolgozott rajta a grafikus, rettentően primitívek. Valami háttérre rákúrt néhány szöveget, és kész majdnem minden. Avatarnak pedig rakúrt egy photoshopos cartoon filtert(vagy ilyesmit) sodi egyik képére. Ha egy órát számlázott volna, akkor azt mondanám, hogy jó béna grafikák, de az még lehetne komoly.

Ez nem csak nem érte meg, hanem 100%, hogy szándékos átverés.
Dec 09, 2019 21:52:53

Szerző: Löwenbräu Oktoberfestbier Dec 09, 2019 21:59:39 Válasz vote up vote down (2)
-
Mutogatja a bannerjeit, amiket a grafikustól kapott. 70 ezer forintot fizetett érte.

Maximu, 10-15 percet dolgozott rajta a grafikus, rettentően primitívek. Valami háttérre rákúrt néhány szöveget, és kész majdnem minden. Avatarnak pedig rakúrt egy photoshopos cartoon filtert(vagy ilyesmit) sodi egyik képére. Ha egy órát számlázott volna, akkor azt mondanám, hogy jó béna grafikák, de az még lehetne komoly.

Ez nem csak nem érte meg, hanem 100%, hogy szándékos átverés.

Sodi negyedik, eltitkolt neve a Balek, Hahó!
Dec 09, 2019 21:59:39

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Dec 09, 2019 22:00:21 Válasz vote up vote down (2)
Miért, a színes lámpákért saját elmondása szerint 100 ezer forintot fizetett, de csak azért ilyen keveset, mert most év végi spórolás van. 500-600 ezerre tervezi a fénytechnika végső költségét.

Ehhez képest a 25 eurós grafika kifejezetten értelmes befektetésnek tűnik.
Dec 09, 2019 22:00:21

Szerző: - Dec 09, 2019 22:03:11 Válasz vote up vote down (1)
Sodilegnagyobbrajongoja
Miért, a színes lámpákért saját elmondása szerint 100 ezer forintot fizetett, de csak azért ilyen keveset, mert most év végi spórolás van. 500-600 ezerre tervezi a fénytechnika végső költségét.

Ehhez képest a 25 eurós grafika kifejezetten értelmes befektetésnek tűnik.

milyen 25 euró? 70 ezer forint hahó.
Dec 09, 2019 22:03:11

Szerző: - Dec 09, 2019 22:08:34 Válasz vote up vote down (1)
Most mintha valami 10 ezerről magyaráznának. Az se érte meg, de nem annyira nyilvánvaló a lehúzás (csak másfél órát számlázott).

Nem tudom melyik az igaz.
Dec 09, 2019 22:08:34

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Dec 09, 2019 22:12:32 Válasz vote up vote down (1)
-
milyen 25 euró? 70 ezer forint hahó.

Nem tudom, honnan jön a 70 ezer.

Pár napja 25 eurót mondott, most meg - amikor belenéztem - konkrét összeget nem akart mondani, de azt mondta, hogy nagyjából annyi, amennyi donét eddig bejött.

De én nem nézem ezt a fost folyamatosan, szóval lehet, hogy lemaradtam valamiről.
Dec 09, 2019 22:12:32

Szerző: Ticcs Dec 09, 2019 22:15:52 Válasz vote up vote down (0)
www.twitch.tv/sweet_anita/clip/SpineyInexpensiveFrogWholeWheat

Már megbocsássatok, de ez 1000x izgalmasabb, mint a sodrák.
Dec 09, 2019 22:15:52

Szerző: - Dec 09, 2019 22:25:18 Válasz vote up vote down (0)
Sodilegnagyobbrajongoja
Nem tudom, honnan jön a 70 ezer.

Pár napja 25 eurót mondott, most meg - amikor belenéztem - konkrét összeget nem akart mondani, de azt mondta, hogy nagyjából annyi, amennyi donét eddig bejött

25 euró óránként. De ha csak egy-másfél órát számoltak fel neki, akkor csak egy fokkal rosszabb annál, mint amire számíthatott.
Dec 09, 2019 22:25:18

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 4727x2) Dec 09, 2019 22:26:44 Válasz vote up vote down (7)
Döbbenetes, ahogy bekúrja a söröskupakot a sarokba.
Sztrím közben geci
Dec 09, 2019 22:26:44

Szerző: - Dec 09, 2019 22:38:00 Válasz vote up vote down (1)
nyomjátok az infót, mert sokan nem nézik a gnómot
Dec 09, 2019 22:38:00

Szerző: Magyarósi Csaba (Snecológus-pontszám: 3625x1) Dec 09, 2019 22:39:27 Válasz vote up vote down (3)
A Zsótikát a faszhajtásokból mivel hízlalják? Olyan bendője van hogy még a disznóim is megirigyelik.
Hetero vagyok. Szeretem a puncit!
Dec 09, 2019 22:39:27

Szerző: Peter Biersack Dec 09, 2019 22:46:48 Válasz vote up vote down (11)
Ticcs
www.twitch.tv/sweet_anita/clip/SpineyInexpensiveFrogWholeWheat

Már megbocsássatok, de ez 1000x izgalmasabb, mint a sodrák.

Akkor gurulj le, nézd őt és Soha öbbet ne írj ide!
NSZKSZ!
Peter Biersack, Espresto AG
Dec 09, 2019 22:46:48

Szerző: Magyarósi Csaba (Snecológus-pontszám: 3625x1) Dec 09, 2019 22:49:39 Válasz vote up vote down (3)
Ezek a turbomagyarok tobbet artanak a magyaroknak mint a ciganyok. Bede Zsolt is ott kopkodott egy etterem mellet tahol tobb tucat turista is etkezett. Ez hianyzik?
Dec 09, 2019 22:49:39

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 4727x2) Dec 09, 2019 23:00:35 Válasz vote up vote down (4)
Na most meg akarta mutatni az Ogre viberes profilképét, de pont abba a kamerába mutogatta a telefonját, amelyik kamera képe nem volt berakva a live-ba. Aztán, amikor rájött, hogy nem látjuk a képet, addigra meggondolta magát, hogy talán mégse kéne az Ogre profilját mutogatni, mert az ártalmatlan trollok rákeresnének Viberen.
Sztrím közben geci
Dec 09, 2019 23:00:35

Szerző: trendbeli garázdaság Dec 09, 2019 23:03:24 Válasz vote up vote down (14)
Magyarósi Csaba
Ezek a turbomagyarok tobbet artanak a magyaroknak mint a ciganyok. Bede Zsolt is ott kopkodott egy etterem mellet tahol tobb tucat turista is etkezett. Ez hianyzik?

Mindig is azt tartottam a legviccesebbnek a magyar nácikban, hogy úgy élnek, mint a cigányok, a munka büdös, ha van egy kis pénzük, zabálnak és elhíznak, mint egy disznó, lopnak, csalnak, hazudnak, ápolatlanok, hangosak, a jogaikért sipítoznak, de a kötelességeiket elsodikázzák. És olyan kriplik, mint valaki zsidó karikatúra a harmincas évekből. Elég csak Novák Emőkére nézni vagy a pálcikakarú, teleszart búvárruha testű malaczra. Hát egyik sem a szép szál, árja legény. Ha beköszöntene az általuk vágyott nemzeti szocializmus, és mázlijuk lenne, akkor nem egy meszesgödörben végeznék, hanem golyófogónak mennének a frontra LOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Dec 09, 2019 23:03:24

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 4727x2) Dec 09, 2019 23:22:47 Válasz vote up vote down (3)
Sodi féle unboxing szájjal:

Sztrím közben geci
Dec 09, 2019 23:22:47

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 4727x2) Dec 09, 2019 23:26:27 Válasz vote up vote down (1)
A nézők Dark Souls-t akarnak, de Sodi le se szarja, mutogatja a kütyüjeit, vadonat új "bácsi-bácsi" kábeles dobozt próbál kibontani, memóriakártyákkal bűvészkedik stb.
Sztrím közben geci
Dec 09, 2019 23:26:27

Szerző: Magyarósi Csaba (Snecológus-pontszám: 3625x1) Dec 09, 2019 23:27:00 Válasz vote up vote down (11)
sodi twitch bemutatkozasa:

"Berlini vlogger és streamer, amíg pedig még nem élek meg belőle, Java fejlesztő egy belvárosi szoftvervégnél."

Dec 09, 2019 23:27:00

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Dec 09, 2019 23:29:55 Válasz vote up vote down (1)
Zsénó
A nézők Dark Souls-t akarnak, de Sodi le se szarja, mutogatja a kütyüjeit, vadonat új "bácsi-bácsi" kábeles dobozt próbál kibontani, memóriakártyákkal bűvészkedik stb.

Már megint mit sikerült spórolnia?
Dec 09, 2019 23:29:55

Szerző: Magyarósi Csaba (Snecológus-pontszám: 3625x1) Dec 09, 2019 23:32:36 Válasz vote up vote down (3)
valami troll hostingolja

www.twitch.tv/torrente_hun_robi

Dec 09, 2019 23:32:36

Szerző: Magyarósi Csaba (Snecológus-pontszám: 3625x1) Dec 09, 2019 23:34:29 Válasz vote up vote down (1)
Magyarósi Csaba
valami troll hostingolja

twitch.tv/torrente_hun_robi

ez szerintem jo otlet mert sodinak csokken a nezettsege.
Dec 09, 2019 23:34:29

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 4727x2) Dec 09, 2019 23:40:01 Válasz vote up vote down (1)
Sodilegnagyobbrajongoja
Már megint mit sikerült spórolnia?

Csak valami kábelt. De a nagy átkábelezésnek az lett a vége, hogy 15 perce nincs hang, csak néha van egy kis recsegés, meg a recsegésbe beszűrődő "nem értem" motyogások.
Sztrím közben geci
Dec 09, 2019 23:40:01

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 4727x2) Dec 09, 2019 23:48:13 Válasz vote up vote down (6)
Na az lett a vége a szerencsétlenkedésnek, hogy:
"60 ezer forintot el kell költeni".
Sztrím közben geci
Dec 09, 2019 23:48:13

Szerző: - Dec 09, 2019 23:50:13 Válasz vote up vote down (2)
Brian
és ő volt az aki recsitől kért tanácsot konkrétan mit kell csinálni hogy ne fájjon az anál

és mit válaszolt erre dr. lux sodvira? :D
Dec 09, 2019 23:50:13

Szerző: Bejlin Dec 10, 2019 00:00:49 Válasz vote up vote down (4)
-
Szerintem a recskásnak ehhez azért még le kell tenni valamit az asztalra a Trash műfajban, ugyanis, ahogy a töritanárom mondta, ez eddig még nulla, nincs az egyes szintjén sem, na jó, talán szigorú vagyok, egyes alá.

Trashnek is szar Sodi a Sodi, de azért végre egyszer megkínlódik valamiért gyermeteg szívvel, és akár még meg is érkezhet a Trash Hall of Fame-be, de azért azt ne felejtsük el, hogy a snecológia a Trash felett áll, míg az egyik csak egy jelenség, addig másik tudomány, amelynek csak egy korszaktörténeti leágazása a Trash-fejezet.

Szóval Sneci, te kis geci, sose feledd el, hogy bármit tehetsz, bármilyen bőrbe bújhatsz, akkor sem fogja senki elfelejteni a múltadat, ami iránt még basztál bármilyen megbánást is tanúsítani. Sosem lehetsz már az az ember, aki mindig is akartál lenni, mert annyiszor lejárattad már magad, hogy mindenhol kiröhögnek. Te lettél az elrettentő példa, mindenki balfasza, érted?

Belegondoltál te már, hogy hány olyan párbeszédnek lehettél/lehetsz ma is a témája, amelyben azt ecsetelik, hogy mekkora egy nyomorék balfasz vagy? Nem ég a fejed kurvára? Kapsz te valakitől megbecsülést? Van egyetlen ember is, aki elismer téged? Olyan, aki felhív, megkérdezi, hogy mi van veled, mindenféle hátsószándék nélkül? Tudjuk a választ, ne is fáradj. Már azon is agyaltam, hogy neked az Orge elégíti ki az apakomplexusodat, a gyernőtt lelked a faterodként azonosítja, és keményen kéred tőle a büntetést, ahogy azt apád is megadta neked egykoron, mert egy szardarabnak érzed még magad. Nos, ez nem kétség, az is vagy.

Hihetetlen az élet, nem? A budai értelmiségiből egy Trash-videós lett. Hogy lehet ez? Mert ezek tények, te angolna fasz. Hetyetyézhetsz, de a környezeted visszajelzése ítél meg téged, és te kb. mindenkinek a szemében egy balfasz alak vagy.

Ha a fentieket végre beláttad, és ezért mész a Trash irányába, akkor én kérek elnézést, és sok sikert kívánok!

Sodi és a többi Trash youtuber között a legnagyobb különbség hogy egy átlag trash youtuber netes pályafutásának élettartama átlag 2 év, addig recskás már 10 évnél is régebb óta égeti magát a neten.
Dec 10, 2019 00:00:49

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 4727x2) Dec 10, 2019 00:03:49 Válasz vote up vote down (5)
Na éjfél van, indul a just dance.
Sztrím közben geci
Dec 10, 2019 00:03:49

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 4727x2) Dec 10, 2019 00:06:53 Válasz vote up vote down (5)
Arra ment ki egyébként az egész elmúlt 1 órás szerencsétlenkedés, hogy ne az asztalon lévő faszmikrofont kelljen használnia, mert akkor ha nem az asztalnál van, mert mondjuk pont "táncol", akkor hangosabban kell beszélnie, hogy jól halljuk. Ezért szerette volna megoldani, hogy valamelyik felcsiptethető mikrofonjából jöjjön a hang a stream alá, hogy "ne zavarjam a főbérlőmet". Gondolom volt megint valami ogre féle lebaszás a táncikálós éneklés miatt.
Sztrím közben geci
Dec 10, 2019 00:06:53

Szerző: hétfői troll Dec 10, 2019 00:09:04 Válasz vote up vote down (4)
Zsénó
Na éjfél van, indul a just dance.

HA HA. az még legalább fél óra
Dec 10, 2019 00:09:04

Szerző: again mine the refund Dec 10, 2019 00:18:35 Válasz vote up vote down (2)
tyodi miért bloginozol?

neki van shaját megoldása, a tied hol marad?
Dec 10, 2019 00:18:35

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 4727x2) Dec 10, 2019 00:27:31 Válasz vote up vote down (7)
Spórolás: 4 euróért 1 hónapos Just Dance hozzáférés.
Sztrím közben geci
Dec 10, 2019 00:27:31

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 4727x2) Dec 10, 2019 00:29:18 Válasz vote up vote down (4)
és januártól megveszi az éves előfizetést is
Sztrím közben geci
Dec 10, 2019 00:29:18

67 látogató online.SoDI Offline

Lurkolj még 181 percet, és kommentelhetsz.
-Iron Gnome™