Szerző: Ásó27 (Snecológus-pontszám: 30457x15) Sep 23, 2021 13:56:25 Válasz
(2)
Azért vett valami monitortartót, mennyi is volt? 9 ezer? :DDD
Mifaaaaaaaaaaaan
Sep 23, 2021 13:56:25

Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM Sep 23, 2021 13:58:27 Válasz
(4)
töppedt buzigolyók
Azért nem ír most ide a Sodi soha többé, mert a kedves édesanyja, Golda Meir lecsicskította a picsába. Nem tudom, hogy ő ellenőrzi-e Endre netes működését, vagy proxiként a miskolci cigányok, de valaki 100%-os kontrollt gyakorol a vadászbika fölött. Minden eddigi STNÍI-időszakról utólag kiderült, hogy külső kényszer hatására csicskult a fatászpika. Erről is ki fog.

100%, hogy elvesztette az előző munkahelyét. Ez nem kérdéses, ez tény. Költöznie is kellett. Golda kiment neki segíteni, és közben valószínűleg kifaggatta méhének retardált gyümölcsét, hogy na akkor pontosan hogyan is állunk? Aztán dobott egy hátraszaltót, amikor meghallotta, hogy a munkanélküli segély épp nullára jön ki az albival, a törlesztővel meg a sörrel együtt. Plusz szembesült azzal is, hogy egyrészt a kölyök full alkesz, mint az apja, másrészt meg mindent elpofázott a trolloknak, és emiatt vesztette el a munkáját.

Jó zsidóként azonnal elkezdett füstölni az agya, hogyan kéne ebből kiangolnázni. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a gondnokság alá vétel is szóba került ismét, de Endre valószínűleg addig nyifogott és lengette a csápjait, ameddig az anyja megelégedett azzal, hogy innentől 100%-os kontrollt gyakorol az anyagiak felett, illetve Endre SOHA többé nem ír ide, de most már tényleg. Lemondatott vele 1-2 előfizetést is, zaciba vágatta vele a setup jó részét, a pénzt pedig elutaltatta Újszászra, tartaléknak. Ez után naponta kérdezte fel a púpos munkanélkülit, hogy hány interjún volt, hova jelentkezett, mikor fog már dolgozni, stb.

Ah dehoty! Golda vett a fiának egy etymilliós macbookot hoty motiválja a shikerre!
Sep 23, 2021 13:58:27

Szerző: Egy Vlognéző Gyerek (Snecológus-pontszám: 2400x1) Sep 23, 2021 14:00:52 Válasz
(13)
NEM BASZTAK SEGGBE A SITTEN TI BURZSUJFOSADÉK ZSIDÓK!! | Tajgi vlogja S01E01 |
Sep 23, 2021 14:00:52

Szerző: max5enutálnak (Snecológus-pontszám: 7250x3) Sep 23, 2021 14:25:44 Válasz
(7)
2 nap után 413 megtekintés LOOOOOOOOOOOOOL
...egyetlen heréje volt, az is fekete, a feje pedig vízzel volt tele...
Sep 23, 2021 14:25:44

Szerző: Ásó27 (Snecológus-pontszám: 30457x15) Sep 23, 2021 14:27:00 Válasz
(1)
max5enutálnak

A trollok miatt nem nézik az emberek a MINŐSÉGI flokkot!
Mifaaaaaaaaaaaan
Sep 23, 2021 14:27:00

Szerző: xray (Snecológus-pontszám: 29708x14) Sep 23, 2021 14:31:18 Válasz
(2)
max5enutálnak
az utolsó centig megérte az elköltött milliók.
Én győzni szoktam, utoljára nevetni, és mindenkit szarrá alázni.
Sep 23, 2021 14:31:18

Szerző: Egy Vlognéző Gyerek (Snecológus-pontszám: 2400x1) Sep 23, 2021 14:40:31 Válasz
(3)
Ásó27
A trollok miatt nem nézik az emberek a MINŐSÉGI flokkot!

Téves. Az oltás miatt nem nézik, erről is csak az tehet.
Sep 23, 2021 14:40:31

Szerző: Ásó27 (Snecológus-pontszám: 30457x15) Sep 23, 2021 14:42:44 Válasz
(3)
Amúgy ha a buzit sokan nézik, akkor asodinak is fel kell vállalnia a buziságát! Ilyen nagyon egyszerű ez!
Mifaaaaaaaaaaaan
Sep 23, 2021 14:42:44

Szerző: D_Dezső (Snecológus-pontszám: 6188x3) Sep 23, 2021 14:44:58 Válasz
(16)
töppedt buzigolyók
Azért nem ír most ide a Sodi soha többé, mert a kedves édesanyja, Golda Meir lecsicskította a picsába.

Sokat gondolkodtam az írásodon és lenne egy új teóriám.

Tényfeltárás (konteó rovat) következik.
Ami szinte 100% biztosnak tűnik, hogy kirúgták plusz elköltözött. A költözés tényét bizonyítja a csatornapatkány üzemmód, teljes kitakarása a háttérnek, semmi fénykép feltöltés a púpfalra stb. plusz Golda is hetente járt ki Linzbe.

Az eddigi scenariók amik felmerültek:
- Nem költözött el csak meg akar minket téveszteni
- Linzben átköltözött egy olcsóbb panelba, amit az egyik troll látott a bekapcsolva maradt helyzetmeghatározón.
- Púpszászra költözött
- Visszament Németországba

Az én teóriám annyi lenne, hogy mi van ha Golda költözött ki hozzá? Lehet, hogy a saját motyóját hurcolta ki Linzbe. Lehet, hogy ott vettek ki egy 2 szobás panelt, ahol a troll bemérte a helyzetét.

Miután a gyagyást kirúgták és megroggyant idegileg, púpszászra akart volna iszkolni, Golda bedobhatta ezt B tervnek. Osztott-szorzott magában és bármennyire nem bírja elviselni a buta fia jávorszarvas pofáját, a fűtésszezon közeleg és egy rosszul szigetelt Kádár kocka felfűtése havi 30-40 ezer is lehet. 110 ezres nyugdíjból az elég húzós. Ráadásul ha választhat az ember, hogy egy koszlott alföldi faluban vagy egy kellemes osztrák kisvárosban lakjon lehet bevállalja a fogyatékos fiát.

Valami/valaki kontrollja biztos rajta van a gyernőttön. Már 50 eurós szirszarokat sem vesz hetek óta, vagy kurva nagy gáz van és minden fillért csak törlesztőkre költ és ravioli konzerven él, (ezt kizárnám mert akkor már rég lelépett volna púpszászra az anyján élősködni) vagy valaki fogja a gyeplőt és nem engedi költeni.

Én csak abban az esetben tartom reálisnak Golda kontrollját a gyagyás felett ha együtt élnek. Golda korábban is tudott a lehúzásokról, Márkékról a hitelekről, de nem tudott kontrollt gyakorolni a távolból. Viszont ha hozzáköltözött napi szinten tudja beosztani a kiadásait.

A nagy bújkálás is betudható lenne ennek, hiszen most duplán be van szarva nehogy lebukjon. Ha az anyjának kezdenek el felcsengetni éjszakánként a pizzások Golda kurvára megfogja tépni a pinaszőr haját.

Márkékat teljesen kizárnám a dologból, szerintem ők már csak a búcsúküldésre szakosodtak, minek csicskítanák be meg költöznének össze vele, így is küldi a pénzt WU-n.

Sep 23, 2021 14:44:58

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 15:00:24 Válasz
(1)
szanyi tibor mr.:annyám ingyen szexelne önnel!!!!!!!!!!!!!!kakiszexet nem vállal.

örök tiszteletem

broni, a móc.
huzalvegel
Sep 23, 2021 15:00:24

Szerző: Ki tudja……. Sep 23, 2021 15:07:47 Válasz
(10)
D_Dezső
Sokat gondolkodtam az írásodon és lenne egy új teóriám.

Tényfeltárás (konteó rovat) következik.
Ami szinte 100% biztosnak tűnik, hogy kirúgták plusz elköltözött. A költözés tényét bizonyítja a csatornapatkány üzemmód, teljes kitakarása a háttérnek, semmi fénykép feltöltés a púpfalra stb. plusz Golda is hetente járt ki Linzbe.

Az eddigi scenariók amik felmerültek:
- Nem költözött el csak meg akar minket téveszteni
- Linzben átköltözött egy olcsóbb panelba, amit az egyik troll látott a bekapcsolva maradt helyzetmeghatározón.
- Púpszászra költözött
- Visszament Németországba

Az én teóriám annyi lenne, hogy mi van ha Golda költözött ki hozzá? Lehet, hogy a saját motyóját hurcolta ki Linzbe. Lehet, hogy ott vettek ki egy 2 szobás panelt, ahol a troll bemérte a helyzetét.

Miután a gyagyást kirúgták és megroggyant idegileg, púpszászra akart volna iszkolni, Golda bedobhatta ezt B tervnek. Osztott-szorzott magában és bármennyire nem bírja elviselni a buta fia jávorszarvas pofáját, a fűtésszezon közeleg és egy rosszul szigetelt Kádár kocka felfűtése havi 30-40 ezer is lehet. 110 ezres nyugdíjból az elég húzós. Ráadásul ha választhat az ember, hogy egy koszlott alföldi faluban vagy egy kellemes osztrák kisvárosban lakjon lehet bevállalja a fogyatékos fiát.

Valami/valaki kontrollja biztos rajta van a gyernőttön. Már 50 eurós szirszarokat sem vesz hetek óta, vagy kurva nagy gáz van és minden fillért csak törlesztőkre költ és ravioli konzerven él, (ezt kizárnám mert akkor már rég lelépett volna púpszászra az anyján élősködni) vagy valaki fogja a gyeplőt és nem engedi költeni.

Én csak abban az esetben tartom reálisnak Golda kontrollját a gyagyás felett ha együtt élnek. Golda korábban is tudott a lehúzásokról, Márkékról a hitelekről, de nem tudott kontrollt gyakorolni a távolból. Viszont ha hozzáköltözött napi szinten tudja beosztani a kiadásait.

A nagy bújkálás is betudható lenne ennek, hiszen most duplán be van szarva nehogy lebukjon. Ha az anyjának kezdenek el felcsengetni éjszakánként a pizzások Golda kurvára megfogja tépni a pinaszőr haját.

Márkékat teljesen kizárnám a dologból, szerintem ők már csak a búcsúküldésre szakosodtak, minek csicskítanák be meg költöznének össze vele, így is küldi a pénzt WU-n.

Újra aktív a német száma a gyagyásnak, eddig ki volt kapcsolva, most kicsörög, de kinyomja.
Sep 23, 2021 15:07:47

Szerző: Szanyi Kapitány Sep 23, 2021 15:08:05 Válasz
(2)
broni
szanyi tibor mr.:annyám ingyen szexelne önnel!!!!!!!!!!!!!!kakiszexet nem vállal.

örök tiszteletem

broni, a móc.

kakiszex nélkül a voksa sem kell!

na kádárterv, csá
Sep 23, 2021 15:08:05

Szerző: Schwezoff Dávid (Snecológus-pontszám: 13543x6) Sep 23, 2021 15:09:40 Válasz
(6)
Golda már megölte volna, ha együtt kell laknia ocsmány abortuszmaradékéval.

hát azért hetyetye
Sep 23, 2021 15:09:40

Szerző: nyilvános faszkiverő (Snecológus-pontszám: 65896x32) Sep 23, 2021 15:35:38 Válasz
(5)
Szerintem Ausztrián belül költözött valami olcsóbb helyre (vagy másik városba az új meló miatt). Valami gányoldába vették fel, mert nem dolgozik, hanem a púpfalat járatja egész nap. Nem bukott felfelé, sőt, ugyanúgy a junior bérért gürcöl, mint eddig, csak még szarabb melóban (nem volt ideje kivárni a zsíros állást, mert a zsidóbankok a faszát szorítják). Talán kijön a lakbér, a törlesztő meg a sörike a pénzből, ezért vagy nullára jön ki a hó vége, vagy picit még mínuszba. Azért karácsonykor akar kütyüt venni, mert csak akkor lesz rá pénze a pulykapénzből vagy a faszomtudja melyik havi fizuból. Az is lehet, hogy a cuccai egy részét eladta, hogy annyival csökkentse a tartozását, és ne folyamatosan nőjön az adóssága, ha ez így történt, akkor Golda leüvöltötte a fejét, mert magától ez soha nem történt volna meg. Csatornapatkány junior kókler sodi ASODI!
20 eurócentem van. :D Meg 1 kiló krumpli. | Aludni tudok hazajárni, ez van. | Örülhettek, kirúgtak!
Sep 23, 2021 15:35:38

Szerző: Schwezoff Dávid (Snecológus-pontszám: 13543x6) Sep 23, 2021 15:41:10 Válasz
(4)
nyilvános faszkiverő
Szerintem Ausztrián belül költözött valami olcsóbb helyre (vagy másik városba az új meló miatt). Valami gányoldába vették fel, mert nem dolgozik, hanem a púpfalat járatja egész nap. Nem bukott felfelé, sőt, ugyanúgy a junior bérért gürcöl, mint eddig, csak még szarabb melóban (nem volt ideje kivárni a zsíros állást, mert a zsidóbankok a faszát szorítják). Talán kijön a lakbér, a törlesztő meg a sörike a pénzből, ezért vagy nullára jön ki a hó vége, vagy picit még mínuszba. Azért karácsonykor akar kütyüt venni, mert csak akkor lesz rá pénze a pulykapénzből vagy a faszomtudja melyik havi fizuból. Az is lehet, hogy a cuccai egy részét eladta, hogy annyival csökkentse a tartozását, és ne folyamatosan nőjön az adóssága, ha ez így történt, akkor Golda leüvöltötte a fejét, mert magától ez soha nem történt volna meg. Csatornapatkány junior kókler sodi ASODI!

szerintem Golda ott lépett közbe, hogy valahogy megszerezte a bankszámlái felett a felügyeletet és csak napi/heti apanázst kap a púpos.

Mindannyian tudjuk, hogy kütyüvásárlás nélkül nem bírná, pláne arról dicsekedés nélkül.

Annyi pénze meg szarmelócsá után is lenne amúgy, hogy 50-100 eurós szemetet vegyen. Meg ha van melócsá, lenne áruhitel is, nem bírná ki.

Most meg csak sörike van.
hát azért hetyetye
Sep 23, 2021 15:41:10

Szerző: Karib (Snecológus-pontszám: 8213x4) Sep 23, 2021 15:51:43 Válasz
(9)
Golda kiköltözött Linzbe? Ez még viccnek is rossz. Majd egy németül nem beszélő vénasszony pont országot vált, kb. feladja a saját életét, hogy a fiacskájára vigyázzon, akit pont hogy távol akar tartani magától.

Snecit kirúgták, ez biztos. Nagyon valószínű, hogy költözött is. Más bútorok vannak a flokkban, sőt újakat is vett. Linzen belül felesleges lett volna költöznie, tehát vagy egy nagyobb osztrák városban, vagy Németországban van. Mivel Golda rendszeresen kijár hozzá vonattal, az előbbi a valószínűbb. A Bécs-Graz vonalon bujkál valahol, nagy összegben mernék rá fogadni.

Golda szerintem azért járt ki hozzá, mert egyrészt mentálisan össze kellett tartani a fatászpikát, másrészt masnizni kellett az albi felmondásával, segélykével, és sneci ehhez nem volt elég erős jogilag (ahogy máshoz sem).

Az egyedüli, ami nem illik a képbe, az a macbook (meg a cigányzakó). De ezek nem túl jelentős részletek.
Jézus vagyok, nem uzsorás. (...) Én vagyok a Szent Magdolna személyesen.
Sep 23, 2021 15:51:43

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 44746x22) Sep 23, 2021 15:55:31 Válasz
(10)
Hamarosan biztosan fogjuk tudni, hogy ott lakik-e még a goethestrasszén. Ha véget ér a nyár elindítom a helyszíni tényfeltárást.
Sep 23, 2021 15:55:31

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 15:56:08 Válasz
(1)
Szanyi Kapitány
kakiszex nélkül a voksa sem kell!

na kádárterv, csá

nem szavazhat, el van tiltva a közügyektől. a markecolás miatt.
huzalvegel
Sep 23, 2021 15:56:08

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 15:58:08 Válasz
(2)
Schwezoff Dávid
Golda már megölte volna, ha együtt kell laknia ocsmány abortuszmaradékéval.

na, azért a zugügyvédnő se egy topmodell.
huzalvegel
Sep 23, 2021 15:58:08

Szerző: max5enutálnak (Snecológus-pontszám: 7250x3) Sep 23, 2021 15:58:47 Válasz
(5)
ELKÚRTA VLOG: 5 nap alatt 619 megtekintés, visítok :DDDDDD
Megújult forma és tartalom, felpörgés, ŐRJÖNGŐ TÍZEZREK!!! :DDDD
Ezt te kúrtad el pedofil, nem kicsit, nagyon!

(Amúgy tényleg érdekel, hogy a legendás, folyton épülő szetáp(LOL) hol van? Tudom, hogy égettél el már ennél több pénzt gyorsabban, de azért ez mégiscsak minősített esete a balfaszságnak. Te vesztes:D )
Sep 23, 2021 15:58:47

Szerző: nyilvános faszkiverő (Snecológus-pontszám: 65896x32) Sep 23, 2021 16:01:18 Válasz
(6)
A zakót az anyja vitte neki. A MBP a melócsától van, gondolom majd azt is ellopja jól. Hamarosan innen is ki fogják rúgni, ez is biztos. Én is a Bécs-Graz vonalra tippelek, ilyen gyorsan csak itt találhatott munkát, Linzet meg se próbálta, ott nagyon durván leszerepelt.
20 eurócentem van. :D Meg 1 kiló krumpli. | Aludni tudok hazajárni, ez van. | Örülhettek, kirúgtak!
Sep 23, 2021 16:01:18

Szerző: D_Dezső (Snecológus-pontszám: 6188x3) Sep 23, 2021 16:01:49 Válasz
(4)
Karib
Golda kiköltözött Linzbe? Ez még viccnek is rossz. Majd egy németül nem beszélő vénasszony pont országot vált, kb. feladja a saját életét, hogy a fiacskájára vigyázzon, akit pont hogy távol akar tartani magától.

Én írtam, hogy csak konteó. De amúgy minek neki a német, nem dolgozik, nyugdíjas, a Spar-ban bevásárláshoz meg sétálgatáshoz nem kell nyelvtudás :)

Plusz ha lenne esze akkor megtudná igényelni az osztrák minimál nyugdíjt ha odaköltözne, persze ennek vannak feltételei.

Nem hiszem, hogy ezt az öregkori lepukkanást a "saját életének" tekinti amiről nehezen mondana le. Budapesten született ügyvédnő volt, több nagyértékű budai és belvárosi ingatlannal, most meg egy tengődő kisnyugdíjas egy depressziós alföldi faluban.

Egyébként én is valószínűbbnek tartom, hogy vagy Bécs, Graz, vagy esetleg Dél-Németországba ment. De egyébként Drezdába is nagyon bele volt buzulva, sokat buszozott oda nudizni.
Sep 23, 2021 16:01:49

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 16:08:36 Válasz
(1)
Schwezoff Dávid
szerintem Golda ott lépett közbe, hogy valahogy megszerezte a bankszámlái felett a felügyeletet és csak napi/heti apanázst kap a púpos.

Mindannyian tudjuk, hogy kütyüvásárlás nélkül nem bírná, pláne arról dicsekedés nélkül.

Annyi pénze meg szarmelócsá után is lenne amúgy, hogy 50-100 eurós szemetet vegyen. Meg ha van melócsá, lenne áruhitel is, nem bírná ki.

Most meg csak sörike van.

a rabbi úr kűdhetne pár liter jó kóserpálinkát a msagyar nacionalisták által elnyomott mócnak.
huzalvegel
Sep 23, 2021 16:08:36

Szerző: xray (Snecológus-pontszám: 29708x14) Sep 23, 2021 16:12:27 Válasz
(8)
egy biztos: annyira zavarosak a körülményei, h halálra röhögnénk magunkat, ha kiderülnének a dolgai. ezért is van most dancsó mód.
Sep 23, 2021 16:12:27

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 16:44:58 Válasz
(1)
youtu.be/Us-NTwC3vOM

ezeket láttam pesten élőbe, végig lendítettem a koncert alatt!!!!!!!!!!!!!!!!
huzalvegel
Sep 23, 2021 16:44:58

Szerző: Pitonverő Recsitó Sep 23, 2021 16:47:26 Válasz
(6)
Karib

Snecit kirúgták, ez biztos. Nagyon valószínű, hogy költözött is. Más bútorok vannak a flokkban, sőt újakat is vett. Linzen belül felesleges lett volna költöznie, tehát vagy egy nagyobb osztrák városban, vagy Németországban van. Mivel Golda rendszeresen kijár hozzá vonattal, az előbbi a valószínűbb. A Bécs-Graz vonalon bujkál valahol, nagy összegben mernék rá fogadni.

Golda szerintem azért járt ki hozzá, mert egyrészt mentálisan össze kellett tartani a fatászpikát, másrészt masnizni kellett az albi felmondásával, segélykével, és sneci ehhez nem volt elég erős jogilag (ahogy máshoz sem).

Az egyedüli, ami nem illik a képbe, az a macbook (meg a cigányzakó). De ezek nem túl jelentős részletek.

A Puntigamer egy kis grazi sörgyár, én tehát Grazot valószínűsítem. A félelme is amiatt lehet, hogy Grazban köztudottan sok a magyar és esetleg felismerik a pedofil, buzikönyvjelzős, nyilvános faszkiverő flokkert. Ausztria biztos, mert az utóbbi 2-3 hétben Puntigamert, Stieglt és Gössert ivott a proli Hejneken mellett. Mindhárom osztrák sör. Erre a sörös megjegyzésemre egyébként hetyetyézett is valamit a legújabb flokkban.
Homokos fhatászphika
Sep 23, 2021 16:47:26

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 17:00:05 Válasz
(3)
a punti az nem rossz, én attól vok rosszul, ha valakit kőbányait látok venni 220 !!!!!!!!!!!!!!!!!!fr-ért bótba, vagy azt kérnek a kocsmába(nincs)szerencsére
huzalvegel
Sep 23, 2021 17:00:05

Szerző: Magyarország rémálma (Snecológus-pontszám: 9449x4) Sep 23, 2021 17:02:37 Válasz
(4)
xray
egy biztos: annyira zavarosak a körülményei, h halálra röhögnénk magunkat, ha kiderülnének a dolgai. ezért is van most dancsó mód.

Az álmom egy mélyinterjú úgy a recskással, hogy hazugságvizsgálóra van kötve és mellé még be is van lőve valami igazságszérummal, a riporter pedig egy jól képzett professzor, aki tudja, hogy mit kell kérdezni.

Tudom, hogy ez lehetetlen és soha nem fog megvalósulni, de néha jó egy kicsit álmodozni.
hehe
Sep 23, 2021 17:02:37

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 17:10:14 Válasz
(12)
anno 10 éves koromba

-anyu, vegyél nekem ozzy polót!!!!!!!!!!!!!!!
-még mit nem, elment az eszed!!!!!!!!!!!!!
-szid ki az összes cigánykecit, te retek kurva!!!!!!!!!!!!!!!

igy kezdődött
huzalvegel
Sep 23, 2021 17:10:14

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 44746x22) Sep 23, 2021 17:11:57 Válasz
(3)
Mi van a röfivel? Semmi röfögés a kettesen?
Sep 23, 2021 17:11:57

Szerző: Egy Vlognéző Gyerek (Snecológus-pontszám: 2400x1) Sep 23, 2021 17:13:07 Válasz
(4)
broni
anno 10 éves koromba

igy kezdődött

eztán csak nem megdübbent a kedves mama?
Sep 23, 2021 17:13:07

Szerző: max5enutálnak (Snecológus-pontszám: 7250x3) Sep 23, 2021 17:18:22 Válasz
(5)
Magyarország rémálma
Az álmom egy mélyinterjú úgy a recskással, hogy hazugságvizsgálóra van kötve és mellé még be is van lőve valami igazságszérummal, a riporter pedig egy jól képzett professzor, aki tudja, hogy mit kell kérdezni.

Tudom, hogy ez lehetetlen és soha nem fog megvalósulni, de néha jó egy kicsit álmodozni.

Bevallaná, hogy egy pedofil buzi? So what? :D
Sep 23, 2021 17:18:22

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 17:21:21 Válasz
(4)
Egy Vlognéző Gyerek
eztán csak nem megdübbent a kedves mama?

nem, elment kurvának
huzalvegel
Sep 23, 2021 17:21:21

Szerző: Budai-úrifiú (Snecológus-pontszám: 17263x8) Sep 23, 2021 17:27:04 Válasz
(2)
Magyarország rémálma

Az a baj hogy egy ilyen akció után is masnizná a dolgokat keményen.
Sose fogja önmagának ténylegesen beismerni ezeket a dolgokat.
Kütyütök meg utaugatok // A SoDI fényhozó, geci.
Sep 23, 2021 17:27:04

Szerző: Sittes Sanyi Sep 23, 2021 17:44:36 Válasz
(13)
Egy Vlognéző Gyerek
NEM BASZTAK SEGGBE A SITTEN TI BURZSUJFOSADÉK ZSIDÓK!! | Tajgi vlogja S01E01 |

De. | Sanyi vlogja S01E01
És téged is zsír. | Sanyi vlogja S01E02
Sep 23, 2021 17:44:36

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 19677x9) Sep 23, 2021 17:52:39 Válasz
(6)
6 és fél millió csak, amivel túlköltekeztem
Sep 23, 2021 17:52:39

Szerző: CheddarGoblin (Snecológus-pontszám: 3073x1) Sep 23, 2021 17:56:14 Válasz
(7)
Zsénó

Endre akkor most bevallotta, hogy 150-t iszik el havonta?
Nothing's better than cheddar!
Sep 23, 2021 17:56:14

Szerző: Magyarország rémálma (Snecológus-pontszám: 9449x4) Sep 23, 2021 18:16:44 Válasz
(10)
Budai-úrifiú
Az a baj hogy egy ilyen akció után is masnizná a dolgokat keményen.
Sose fogja önmagának ténylegesen beismerni ezeket a dolgokat.

Engem nem is az érdekelne, hogy pedofil meg buzi, ezt egyébként is mind tudjuk. Inkább az, hogy valóban megkísérelte-e az öngyilkosságot, kefélte-e Vera nénit, van-e fogykos papírja, abuzálták-e a szülei vagy az apja csöves haverjai, meg még millió dolog, ami homályos folt maradt a snecológiában.
hehe
Sep 23, 2021 18:16:44

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 18:28:23 Válasz
(0)
megkísérelte-e az öngyilkosságot

valahol olvastam, hogy kb minden 10-edik sikerül csak, kb.

na ja, ilyen hajdú féle bőrvágo majomkodások,. gyuccsad fel magad , hajdú!!!!!!!!!!!!!!!!!!
huzalvegel
Sep 23, 2021 18:28:23

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 18:29:05 Válasz
(2)
CheddarGoblin
Endre akkor most bevallotta, hogy 150-t iszik el havonta?

én is, kb annyi anyíám nyugdíja.
huzalvegel
Sep 23, 2021 18:29:05

Szerző: xray (Snecológus-pontszám: 29708x14) Sep 23, 2021 18:31:57 Válasz
(3)
broni
én is, kb annyi anyíám nyugdíja.
szép öregkora van a mamának.
Sep 23, 2021 18:31:57

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 18:38:28 Válasz
(5)
xray
szép öregkora van a mamának.

megérdemli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hű maradt az úrhoz!!!!!!!!!!!!!!!!
huzalvegel
Sep 23, 2021 18:38:28

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 18:58:43 Válasz
(0)
vv zsoltinak mi az éttermének a neve??????????????
huzalvegel
Sep 23, 2021 18:58:43

Szerző: max5enutálnak (Snecológus-pontszám: 7250x3) Sep 23, 2021 19:15:15 Válasz
(3)
broni

Saját Megoldás

Pedofil, neked mikor lesz olyanod?
Sep 23, 2021 19:15:15

Szerző: Moszad ügynök Sep 23, 2021 19:24:03 Válasz
(5)
Három hónapos előkészület után sikerült a megfigyelt zsidó pedofil, Kiss Endre Farkas telefonját egy pegazusnál is kifinomultabb megfigyelő kémprogrammal felhackelni.

Ez történt 2021 augusztus 17-én.

Nevezett telefont a hirhedt pedofil sodi 2021 augusztus 21-én elhagyta a villamoson.
Sep 23, 2021 19:24:03

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 19:27:24 Válasz
(0)
max5enutálnak
Saját Megoldás

Pedofil, neked mikor lesz olyanod?

nszksz, majd eszek egy babgulyást.attol lehet jokat fingani.
huzalvegel
Sep 23, 2021 19:27:24

Szerző: Ásó27 (Snecológus-pontszám: 30457x15) Sep 23, 2021 19:37:29 Válasz
(5)
broni

Bármi is, a dőrpét be kell építeni oda!!!
Mifaaaaaaaaaaaan
Sep 23, 2021 19:37:29

Szerző: ascites (Snecológus-pontszám: 4932x2) Sep 23, 2021 20:00:22 Válasz
(5)
D_Dezső
Nem hiszem, hogy ezt az öregkori lepukkanást a "saját életének" tekinti amiről nehezen mondana le. Budapesten született ügyvédnő volt, több nagyértékű budai és belvárosi ingatlannal, most meg egy tengődő kisnyugdíjas egy depressziós alföldi faluban.

Goldának azért megvan az élete Púpszászon. A falu weboldalán kinn van, hogy 2018-ban benevezett egy helyi főzőversenyre (meg is nyerte) és a népművész egyesületben is tag. Ráadásul az egyik testvére is Púpszászon tengődik. Golda mindig is proli volt, nem az az operába járó értelmiségi. Szerintem lubickol a szerepben, hogy ő a legélesebb kés a faluban és ő lehet a nagyváros asszony, az "ügyvédnő", ahogy a szomszéd mondta Zserinek. Sodimama több mint egy évtizede nem tagja a kamarának és vagy 10 éve ott lakik, ahol, mégis ügyvédnőként ismerik.

De az igaz, hogy érdemes végiggondolni azt is, hogy vajon van-e olyan aspektusa a kéjutazásoknak, amiből a vénasszony is profitál. Azt tudjuk, hogy Golda hisztizett, amiért az ő sarja nem utaztatja a seggét, mint a barátnőit a saját gyerekeik. Akkor kapta a krakkói kiruccanást.

Szerintem Golda csak megtesz mindent, hogy a korcs ne vesse be magát a családi fészekbe. Esetleg van valami közös peres ügyük (jaj neked, freemailes troll) és aláírások miatt kell találkozniuk. Golda nem tudja, hogy elvinné a posta is, a gnómnak meg kényelmesebb, ha jön a takarítónő.
Sep 23, 2021 20:00:22

Szerző: Schwezoff Dávid (Snecológus-pontszám: 13543x6) Sep 23, 2021 20:05:10 Válasz
(5)
broni
a rabbi úr kűdhetne pár liter jó kóserpálinkát a msagyar nacionalisták által elnyomott mócnak.

küldjed a címed a Listára, és megy 5 liter. De csak a körülmetélésed után! Shalom, Tiszáig!
hát azért hetyetye
Sep 23, 2021 20:05:10

Szerző: Trash csoportos haver (Snecológus-pontszám: 14832x7) Sep 23, 2021 20:31:29 Válasz
(8)
Havi 150ből talán kijönne, ha minden a segge alá lenne rakva XD

10 évig anyád meg veja etetett, itatott miután kibuktál az oktatásból, mert havi 10 ezret nem tudtál megkeresni te szar. XD

Visszajön még az az idő mikor számolgatod a fillèreket a zsebedben meg eszed a padon talált maradèk pizzát.
Csak már a faszos se fog felállni. Még kisfiúkra sem.
Lyudka utoljára elmondom: nem basztunk, nem szopott le, nem csókolóztunk és nem verte ki a farkamat.
Sep 23, 2021 20:31:29

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 20:37:38 Válasz
(1)
Schwezoff Dávid
küldjed a címed a Listára, és megy 5 liter. De csak a körülmetélésed után! Shalom, Tiszáig!

metélés??????????????nszksz, de akó marad a kalimba))))))))))))))nílusig!!!!!!!!!!!!!!!!
huzalvegel
Sep 23, 2021 20:37:38

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 20:38:37 Válasz
(1)
Ásó27
Bármi is, a dőrpét be kell építeni oda!!!

ha nem, 7 naponta leomlik. mehet be sódi is.
huzalvegel
Sep 23, 2021 20:38:37

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 20:40:00 Válasz
(1)

őőőőőőőőőő, azért erre ne tedd fel a vagyonod))))))))))))))
huzalvegel
Sep 23, 2021 20:40:00

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 23, 2021 20:41:34 Válasz
(3)
Zsénó

barom, van, hogy 6-an élnek ennyibűl.
huzalvegel
Sep 23, 2021 20:41:34

Szerző: Andi (Snecológus-pontszám: 7174x3) Sep 23, 2021 21:15:46 Válasz
(3)
ascites
Goldának azért megvan az élete Púpszászon. A falu weboldalán kinn van, hogy 2018-ban benevezett egy helyi főzőversenyre (meg is nyerte) és a népművész egyesületben is tag. Ráadásul az egyik testvére is Púpszászon tengődik. Golda mindig is proli volt, nem az az operába járó értelmiségi. Szerintem lubickol a szerepben, hogy ő a legélesebb kés a faluban és ő lehet a nagyváros asszony, az "ügyvédnő", ahogy a szomszéd mondta Zserinek. Sodimama több mint egy évtizede nem tagja a kamarának és vagy 10 éve ott lakik, ahol, mégis ügyvédnőként ismerik.

De az igaz, hogy érdemes végiggondolni azt is, hogy vajon van-e olyan aspektusa a kéjutazásoknak, amiből a vénasszony is profitál. Azt tudjuk, hogy Golda hisztizett, amiért az ő sarja nem utaztatja a seggét, mint a barátnőit a saját gyerekeik. Akkor kapta a krakkói kiruccanást.

Szerintem Golda csak megtesz mindent, hogy a korcs ne vesse be magát a családi fészekbe. Esetleg van valami közös peres ügyük (jaj neked, freemailes troll) és aláírások miatt kell találkozniuk. Golda nem tudja, hogy elvinné a posta is, a gnómnak meg kényelmesebb, ha jön a takarítónő.

A nagy utazgatások idején Sodi kiruccant Miskolcra is, és erről csak bajszos kacsintások maradtak, nem tudok több infót. Lehet, hogy Sodimama kötelezte erre, akár el is kísérhette a nagy lóvé reményében. Talán fenyítő látogatásnak indult, amibe beletört a bicskájuk, és hazakullogtak megszülni a bé tervet. Új munka, igénytelen, de olcsó albi, és kézifékes, szigorúan ellenőrzött dancsó mód.
Western Union nélkül már konkrétan holnap éhezni fogok.
Sep 23, 2021 21:15:46

Szerző: Szhivárványos Buzigurtni Sep 23, 2021 21:17:34 Válasz
(3)
Engem csak az érdekelne, hogy vajon a dőrpe fizet-e rendesen?:(
kikmakukk!?
Sep 23, 2021 21:17:34

Szerző: xray (Snecológus-pontszám: 29708x14) Sep 23, 2021 21:31:23 Válasz
(3)
Szhivárványos Buzigurtni
a havi sörfogyasztása több, mint dörpe tartozása.
Sep 23, 2021 21:31:23

Szerző: Magyarország rémálma (Snecológus-pontszám: 9449x4) Sep 23, 2021 21:32:51 Válasz
(4)
Trash csoportos haver
Havi 150ből talán kijönne, ha minden a segge alá lenne rakva XD

10 évig anyád meg veja etetett, itatott miután kibuktál az oktatásból, mert havi 10 ezret nem tudtál megkeresni te szar. XD

Visszajön még az az idő mikor számolgatod a fillèreket a zsebedben meg eszed a padon talált maradèk pizzát.

az már most sem áll neki, még mindenféle farokzselével meg bogyóval sem

Endre már olyan lett, mint az erotika expón tébláboló vén faszok, akik már csak nyalakodni akarnak meg beszélgetni járnak a kurvákhoz
hehe
Sep 23, 2021 21:32:51

Szerző: xray (Snecológus-pontszám: 29708x14) Sep 23, 2021 21:38:11 Válasz
(3)
xray
a havi sörfogyasztása több, mint dörpe tartozása.
a vicces színű gyerekek tartozása az igazi bukta, sosem lát belőle semmit.
Sep 23, 2021 21:38:11

Szerző: stressznélküli nyugi (Snecológus-pontszám: 5675x2) Sep 23, 2021 22:09:44 Válasz
(2)
broni
anno 10 éves koromba

igy kezdődött

És ez valósággá is vált később, minden nap a lidl parkolóban.
Kenyér és víz.
Sep 23, 2021 22:09:44

Szerző: SyntaxError (Snecológus-pontszám: 3987x1) Sep 23, 2021 22:14:59 Válasz
(0)
A Macbook nem volt ott a legutóbbi két flokkban, úgyhogy lehet hogy csak kölcsön gép volt, vagy együtt él valakivel, akié a gép. Biztosan nem az övé és nem is a munkahelye adta neki. Ezt szerintem le lehet szögezni.
Nem feltétlenül nem a fenevad jele.
Sep 23, 2021 22:14:59

Szerző: Ásó27 (Snecológus-pontszám: 30457x15) Sep 23, 2021 22:16:48 Válasz
(3)
Az anyjáé a laptop, mint ahogy a monitor is az övé volt!
Mifaaaaaaaaaaaan
Sep 23, 2021 22:16:48

Szerző: Budai-úrifiú (Snecológus-pontszám: 17263x8) Sep 23, 2021 22:20:18 Válasz
(3)
Zsénó

Bocsánat, én még sose vezettem háztartást, de ha nincs rezsi, nincs élelmiszerköltség, nincs hitel és nincs még lakbér se, akkor konkrétan mi a búbánatos lófasz rendszeres kiadás marad?
Hogy lehet "szűkösen" kijönni 150k forintból a púpos által felvázolt scenárióban amikor az a kibaszott költségek 99%-a az esetek nagy részében.

Kocsi fenntartása esetleg, de az se kerül 150-be havonta.
Fogyatékos korcs.
Kütyütök meg utaugatok // A SoDI fényhozó, geci.
Sep 23, 2021 22:20:18

Szerző: ascites (Snecológus-pontszám: 4932x2) Sep 23, 2021 22:26:58 Válasz
(2)
Budai-úrifiú
Bocsánat, én még sose vezettem háztartást, de ha nincs rezsi, nincs élelmiszerköltség, nincs hitel és nincs még lakbér se, akkor konkrétan mi a búbánatos lófasz rendszeres kiadás marad?

És nem bulizik, nem kurvázik, még moziba is csak évente egyszer megy. Ez nettó a sörike.

Apád büszke lenne rád, púpos :D
Sep 23, 2021 22:26:58

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 19677x9) Sep 23, 2021 22:28:48 Válasz
(7)
Budai-úrifiú
Hogy lehet "szűkösen" kijönni 150k forintból a púpos által felvázolt scenárióban amikor az a kibaszott költségek 99%-a az esetek nagy részében.

Fogyatékos korcs.

A sör meg majd megveszi magát a Billában, mi?
Sep 23, 2021 22:28:48

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 19677x9) Sep 23, 2021 22:37:00 Válasz
(4)
ascites
.. még moziba is csak évente egyszer megy.

de akkor viszont repülővel!
Sep 23, 2021 22:37:00

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 19677x9) Sep 23, 2021 22:38:34 Válasz
(4)
D_Dezső

Az én teóriám annyi lenne, hogy mi van ha Golda költözött ki hozzá?

na akkor már inkább nyissuk ki a gázt!
Sep 23, 2021 22:38:34

Szerző: SyntaxError (Snecológus-pontszám: 3987x1) Sep 23, 2021 22:50:55 Válasz
(4)
Budai-úrifiú

Fogyatékos korcs.

Csak két szó: oral jelly.
Sep 23, 2021 22:50:55

Szerző: Púpszászi napelem Sep 23, 2021 22:51:56 Válasz
(9)
A Sodi ma ÚJRA beismerte azt hogy ASODI EGY IDIÓTA SODI

Sep 23, 2021 22:51:56

Szerző: töppedt buzigolyók (Snecológus-pontszám: 36262x18) Sep 23, 2021 22:57:18 Válasz
(6)
Szhivárványos Buzigurtni

Szerintem nyugodtan kijelenthetjük, hogy az adósokkal eddig lehetett eljutni. Szinte biztos, hogy nem törleszt neki senki érdemben. A Dörppe egy kurva fillért se, mert a fél szemére vak, 40 kiló, teljesen hikomat, így normális munkája sincs soha. A cigányok azért nem, mert lecombozzák az autista kutyát, ha a pénzéért vartyog. A devizás meg azért nem, mert megint feltörte a lábát a munkavédelmi cipő. Ezt el kell engedni, ez tanulópénz, Endre. Gondolom anyád is valami hasonlót mondott, miközben dobozolta befelé a drónt meg a kamerákat a zaciba menet.
Sep 23, 2021 22:57:18

Szerző: töppedt buzigolyók (Snecológus-pontszám: 36262x18) Sep 23, 2021 22:59:45 Válasz
(2)
ascites
És nem bulizik, nem kurvázik, még moziba is csak évente egyszer megy. Ez nettó a sörike.

Apád büszke lenne rád, púpos :D

2 országban fizet kondibérletet, legalább 4 net előfizetése ketyeg nála, Ogre Netflixe, mindenféle játékos szolgáltatások, Just Dance (!!!!!), stb. Simán elkúr ilyen baromságokra havi 200 Euró körül.
Sep 23, 2021 22:59:45

Szerző: Magyarország rémálma (Snecológus-pontszám: 9449x4) Sep 23, 2021 23:03:26 Válasz
(3)
Púpszászi napelem

:D:D:D

Micsoda egy buta fasz ez az ember, nem csodálkozom rajta, hogy csak 8 általánosa van meg valami sajtpapír, amit valszeg anyuék sírtak ki neki.

Kapná el ez a kretén!
hehe
Sep 23, 2021 23:03:26

Szerző: Magyarország rémálma (Snecológus-pontszám: 9449x4) Sep 23, 2021 23:04:15 Válasz
(2)
Magyarország rémálma

Micsoda egy buta fasz ez az ember, nem csodálkozom rajta, hogy csak 8 általánosa van meg valami sajtpapír, amit valszeg anyuék sírtak ki neki.

Kapná el ez a kretén!

jaj, bocsi, igaz, leérettségizett, de azt is vajon hogy a picsába?
hehe
Sep 23, 2021 23:04:15

Szerző: töppedt buzigolyók (Snecológus-pontszám: 36262x18) Sep 23, 2021 23:20:02 Válasz
(6)
Púpszászi napelem

Egy éve retteg a szobájában, sehova nem mer menni, csak a nudistrandra. Egy éve nem volt szaunában, nem volt étteremben, nem volt moziban, sehol. Az oltottak már rég élik a hétköznapjaikat, Endre meg napszámra ki se tolja a pofáját a bűzlő kotorékából, nehogy elkapja a koronát.
Sep 23, 2021 23:20:02

Szerző: max5enutálnak (Snecológus-pontszám: 7250x3) Sep 23, 2021 23:31:40 Válasz
(4)
töppedt buzigolyók
Egy éve retteg a szobájában, sehova nem mer menni, csak a nudistrandra. Egy éve nem volt szaunában, nem volt étteremben, nem volt moziban, sehol. Az oltottak már rég élik a hétköznapjaikat, Endre meg napszámra ki se tolja a pofáját a bűzlő kotorékából, nehogy elkapja a koronát.

Rend van, na!
Sep 23, 2021 23:31:40

Szerző: SyntaxError (Snecológus-pontszám: 3987x1) Sep 23, 2021 23:47:22 Válasz
(1)
Magyarország rémálma

Kapná el ez a kretén!

Diszlexiás, nem? Mert az, hogy nem érti a leírt szöveget, az pontosan erre vezethető vissza.

Én továbbra is kitartok amellett, hogy 'fogyi' papírral rendelkező munkavállaló és így kap állást (a cég pedig adókedvezményt), de ez majd úgy is előbb utóbb kiderül.
Sep 23, 2021 23:47:22

Szerző: Ásó27 (Snecológus-pontszám: 30457x15) Sep 24, 2021 00:54:04 Válasz
(3)
Na mi van, minden mellékretard begyógyszerezve fekszik valahol???
Mifaaaaaaaaaaaan
Sep 24, 2021 00:54:04

Szerző: Trash csoportos haver (Snecológus-pontszám: 14832x7) Sep 24, 2021 06:47:50 Válasz
(6)
SyntaxError
Diszlexiás, nem? Mert az, hogy nem érti a leírt szöveget, az pontosan erre vezethető vissza.

Én továbbra is kitartok amellett, hogy 'fogyi' papírral rendelkező munkavállaló és így kap állást (a cég pedig adókedvezményt), de ez majd úgy is előbb utóbb kiderül.

Szerintem nem diszlexiás, hanem szimplán hülye.
Ezért adta oda egy budipapirra írt szövegre a nagyszülői örökségét meg a lakását.

Vagy a cigányoknak adott hitelpènz kutyaólra az milyen betegség sodi? XD
Lyudka utoljára elmondom: nem basztunk, nem szopott le, nem csókolóztunk és nem verte ki a farkamat.
Sep 24, 2021 06:47:50

Szerző: kripli figyelő (Snecológus-pontszám: 6800x3) Sep 24, 2021 07:33:24 Válasz
(4)
Trash csoportos haver
Szerintem nem diszlexiás, hanem szimplán hülye.
Ezért adta oda egy budipapirra írt szövegre a nagyszülői örökségét meg a lakását.

Vagy a cigányoknak adott hitelpènz kutyaólra az milyen betegség sodi? XD
Egyszóval:balek
Sep 24, 2021 07:33:24

Szerző: Ásó27 (Snecológus-pontszám: 30457x15) Sep 24, 2021 08:46:24 Válasz
(2)
kripli figyelő
Egyszóval:balek

Van egy olyan videója, hogy nem fatyok balek, akkor hogy lehetne az? Nyem éjtem!!!
Mifaaaaaaaaaaaan
Sep 24, 2021 08:46:24

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 24, 2021 10:10:32 Válasz
(1)
444.hu/2021/09/23/a-parizsi-eskudtszek-megerositette-carlos-a-sakal-eletfogytiglani-bortonbunteteset

free hero!!!!!!!!!!!!!!!!kill mocskos burzsujfosadékok!!!!!!!!!!!!!!!!!
huzalvegel
Sep 24, 2021 10:10:32

Szerző: MZP kampánytanácsadója Sep 24, 2021 10:37:08 Válasz
(3)
broni

free hero!!!!!!!!!!!!!!!!kill mocskos burzsujfosadékok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Péter, kérem ma hatig tombolja ki magát! Az előválasztási vita alatt nem szeretném, ha a fórumon randalírozna!
Sep 24, 2021 10:37:08

Szerző: linzi fapóleon (Snecológus-pontszám: 4481x2) Sep 24, 2021 10:39:01 Válasz
(5)
D_Dezső
Már Zsoltira is irigy vagy Sodi? Nem volt benne a Titok című könyvben, hogy irigykedni ultra proli dolog?
...
A te konkurenseid nem Zsolti meg VR Pisti, Partizán, nem nem. A te konkurenseid Turbo Titán, MerciTibi, MC Isti meg a trash vándorcirkusz úgy en block.
...

Már bocs de ő még nem éri el ezt a kategóriát mint Trutymó vegy Tibci .. Trutymó hozzá képest fadászpika, rendszeresen van csaja még akkor is ha olyan amilyen időnként (Pókasszony, Hajni) MerciTibi is szexel igaz pénzért de rendszeresen rámozdul anélkül is valaki, mint pl. Kálmán a szobafestő amikor a parkban odament és pár perc múlva már azt ecsetelte hogy kiveri otthon sokszor és felveszi videóra.. Aztán elmentek kocsira cidázni.

Hol van ezekhez nemi élet terén eNDRE ? :D SEHOL! :)
SZARSZAGU SODI ASODI
Sep 24, 2021 10:39:01

Szerző: Ásó27 (Snecológus-pontszám: 30457x15) Sep 24, 2021 10:43:51 Válasz
(2)
A pedofil nyálcsorgatva nézi mercit és trutymót, ők meg soha nem nézik őt. Ennyit elég is tudni a minőségéről!
Mifaaaaaaaaaaaan
Sep 24, 2021 10:43:51

Szerző: Trollok harca Sep 24, 2021 10:58:01 Válasz
(3)
a rendszerváltás előtti zakót is nyilván a komcsi anyja erőltette rá
Miskolci alvósejt
Sep 24, 2021 10:58:01

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 24, 2021 11:24:31 Válasz
(2)
Trollok harca
a rendszerváltás előtti zakót is nyilván a komcsi anyja erőltette rá

igazi párttikár zakó.
huzalvegel
Sep 24, 2021 11:24:31

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 24, 2021 11:30:10 Válasz
(3)
fejbe rugtam apám, anyám
ezért tagadott ki hazám.
huzalvegel
Sep 24, 2021 11:30:10

Szerző: xray (Snecológus-pontszám: 29708x14) Sep 24, 2021 11:52:11 Válasz
(1)
broni
fejbe rugtam apám, anyám
ezért tagadott ki hazám.
emo-s hangulatban vagy?
Sep 24, 2021 11:52:11

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 69168x34) Sep 24, 2021 12:00:30 Válasz
(1)
xray
emo-s hangulatban vagy?

nem, isten mencs!!!!!!!!!!!!!
huzalvegel
Sep 24, 2021 12:00:30

Szerző: Schwezoff Dávid (Snecológus-pontszám: 13543x6) Sep 24, 2021 12:01:39 Válasz
(3)
Sodi, most akkor a drága jó Miniszterelnök ÚR kislánya és kedvesveje is MOCSKOS HAZAÁRULÓK LETTEK?

telex.hu/belfold/2021/09/24/blikk-orban-rahel-instagramja-szerint-csaladja-spanyolorszagba-koltozik

Készen van-e már a krém?
hát azért hetyetye
Sep 24, 2021 12:01:39

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 44746x22) Sep 24, 2021 12:08:47 Válasz
(3)
Ha péntek, akkor: ügyfélkapus troll megbaszása.
Sep 24, 2021 12:08:47

Szerző: Schwezoff Dávid (Snecológus-pontszám: 13543x6) Sep 24, 2021 12:09:37 Válasz
(2)
Hahó
Ha péntek, akkor: ügyfélkapus troll megbaszása.

de csak a 16 órakor ATOMÓRA PONTOSSÁGGAL érkező flokk UTÁN!
hát azért hetyetye
Sep 24, 2021 12:09:37

Szerző: Schwezoff Dávid (Snecológus-pontszám: 13543x6) Sep 24, 2021 12:21:10 Válasz
(6)
Ebédszünetben jelentettem Zuckerberg trolltárs fele vagy tucatnyi púpfal-posztot.
Látom más is megtette, mert van amelyiken már ott van a Hamis információra figyelmeztető táblácska:-))

Hajrá Trollok!
hát azért hetyetye
Sep 24, 2021 12:21:10

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 44746x22) Sep 24, 2021 12:22:06 Válasz
(1)
Vegyél iphone-t, és Depi Dezső riasztó lesz a telódon, sneci.:)))

444.hu/2021/09/24/azon-dolgozik-az-apple-hogy-az-iphone-unk-felismerje-ha-depressziosak-vagyunk
Sep 24, 2021 12:22:06

Szerző: xray (Snecológus-pontszám: 29708x14) Sep 24, 2021 12:25:10 Válasz
(1)
Hahó
Vegyél iphone-t, és Depi Dezső riasztó lesz a telódon, sneci.:)))

444.hu/2021/09/24/azon-dolgozik-az-apple-hogy-az-iphone-unk-felismerje-ha-depressziosak-vagyunk
nincs pénze, max usb kábelt tud venni, azt is a sör kárára.
Sep 24, 2021 12:25:10

Szerző: Schwezoff Dávid (Snecológus-pontszám: 13543x6) Sep 24, 2021 12:25:41 Válasz
(1)
xray

a sörösdoboz is mutatja a depressziót: kiürül.
hát azért hetyetye
Sep 24, 2021 12:25:41

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 44746x22) Sep 24, 2021 12:29:09 Válasz
(4)
xray

Akkor vegyen márknak, hitelből. Aztán márk beszámítja dupla áron.
Sep 24, 2021 12:29:09

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 44746x22) Sep 24, 2021 12:33:15 Válasz
(4)
Fossha már a cigányaudi, sneci? Mennyit törleszt márk havonta?

Vagy csak jövő héten?

Tudod az éppen fellendülőben lévő vállalkozó ismerősöd, aki a te hitelpénzeden lendül fel évek óta, csak nem shikerül neki.:)))
Sep 24, 2021 12:33:15

85 látogató online.

Sodi már megint elbénázott valamit. A hozzászólás ideiglenesen csak regisztrációval lehetséges.
-Iron Gnome™